نماینده مردم اصفهان:

شاید مجبور به تفحص از وزارت اقتصاد شویم/ مدیران بانک مرکزی آش جدیدی نپزند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی پادگانی عمل نکند و تصمیمات هیأت مدیره را بهم نریزند، اگر مدیرعامل پیشین کاسپین مجدد ابقا شود نمایندگان مجبور به سؤال و تحقیق و تفحص از وزیر اقتصاد خواهند شد.

استانداراصفهان مطرح کرد

اقتدار همراه با احترام لازمه فعالیت نیروی انتظامی/ پلیس با رانندگان خاطی برخورد جدی داشته باشد

استاندار اصفهان در رزمایش طرح نوروزی سال ۹۷ گفت: پلیس باید با همان زبان خوش و در عین حال اقتدار با مردم برخورد کند و در مقابل بی‌قانونی‌ها به هیچ عنوان کوتاهی نکند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس مطرح کرد:

فرودگاه اصفهان جانشین فرودگاه های پایتخت/ طرح توسعه فرودگاه اصفهان با سرمایه گذاری خارجی اجرا می شود

فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: طرح توسعه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به دلیل هزینه های بالای طرح، با همکاری شرکت فرانسه انجام می شود.

به نقل از دیگر رسانه ها؛

محمد کربلایی به تیم مقاومت تهران پیوست

محمد کربلایی، بازیکن سال گذشته باشگاه ارتش که توانست به همراه این تیم به مقام نایب قهرمانی لیگ تهران دست یابد، به تیم ریشه دار و بازیکن ساز مقاومت تهران پیوست.

رئیس انجمن صنفی فروشندگان تلفن همراه

موضوع مهمی که خریداران سیم‌کارت باید بدانند!

رئیس انجمن صنفی فروشندگان تلفن همراه با اشاره به تاثیر نوسانات نرخ ارز بر روی بازار سیم‌کارت‌های موبایل، برای خریداران سیم‌کارت‌های دست دوم توصیه ای مهم دارد.

رئیس اتحادیه گوشت قرمز در اصفهان:

قیمت گوشت قرمز ثابت ماند/ تداوم نظارت همه‌جانبه شب عید

رئیس اتحادیه گوشت قرمز در اصفهان گفت: قیمت اقلام گوشت قرمز در ایام شب عید ثابت مانده است و با کنترلی که بر بازار صورت گرفته است، همه واحدهای صنفی از قیمت‌های ابلاغ‌شده پیروی کرده‌اند.

در یکی از بانک‌های اصفهان

مجرم مسلح متواری‌شده به دام پلیس افتاد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مأموران پلیس شهرستان اصفهان متهم سابقه‌دار مسلحی را در بانکی واقع در خیابان اشرفی اصفهانی دستگیر کردند.

براساس یافته های محققان

۱۲ نشانه‌ای که می‌گویند شما باهوش هستید، اما خودتان خبر ندارید!

افراد باهوش می‌توانند هیجانات ناگهانی خود را کنترل کنند و در مهار احساسات خود ماهرند. همچنین پیش از آنکه دست به کاری بزنند، به عواقب آن فکر می‌کنند.

از اواسط روز گذشته

ماجرای قطع دسترسی کاربران ایرانی به اپ استور اپل

اپل که به نظر می رسد به طور کلی دسترسی کاربران ایرانی به فروشگاه اپ استور را قطع کرده است، حالا بسیاری از کاربران می گویند که به آن دسترسی پیدا کرده اند.

رئیس پلیس راه کشور

نصف شدن تلفات جاده‌ای با ایمن شدن خودروها /خسارت عجیب تصادفات به اقتصاد کشور

رئیس پلیس راه کشور با برشمردن سهم هریک از سه عامل راننده، خودرو و جاده در سوانح، جزئیاتی جدید از میزان خسارت‌های جاده‌ای به اقتصاد کشور و وضعیت ایمنی جاده‌ها و خودروها را تشریح کرد و توصیه‌هایی کاربردی برای سفرهای نوروزی را ارائه داد.

آخرین اخبار

بایگانی

تبلیغات