پایان انتظار جوانان دهستان شاهتور؛

پایگاه روستایی فنی و حرفه ای شاهتور در پیچ و خم پیگیری ها افتتاح شد

به منظور توامندسازی جوانان علاقه مند به کار عملی در جهت اشتغالزایی، پایگاه روستایی فنی و حرفه ای در شاهتور افتتاح شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

«گردشگری سیاه» ایجاد حساسیت اجتماعی حول زاینده رود و گاوخونی است/ مسئولان باید نتیجه دو دهه جفا به زاینده رود را از نزدیک ببینند

تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: منظور من از گردشگری سیاه ایجاد حساسیت اجتماعی حول زاینده رود و گاوخونی است و فکر می کنم حیاتی ترین مسئله زاینده رود احیای مدیریت اجتماعی آن و پیش گرفتن نوعی دیپلماسی آب است.

نقد منصفانه؛

کوچ قلیان های اصفهان به چای‌خانه‌های زیرزمینی

مخالفان جمع آوری قلیان از چایخانه ها، می گویند زمانی که قلیان در چایخانه ها مصرف می شد، نظارت خوبی روی این کار داشتیم و با جمع آوری، مکان های سِرو قلیان زیر زمینی راه افتاد و هر روز تعداد آن ها هم در ظاهر امر کمتر که نشد هیچ، بیشتر هم شد.

گزارش،

نحوه پرداختِ وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج به متقاضیان چگونه خواهد بود؟

پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی ازدواج به تمامی متقاضیان، با مشکلاتِ موجود، سخت و دشوار به نظر می‌رسد.

اولتیماتوم مجلس هم کارساز نشد؛

۵ماه گذشت،نرخ سود وام‌ها پایین نیامد/خیمه‌شب‌بازی برای پرداخت وام

در حالی که حدود ۵ ماه از مصوبه شورای پول و اعتبار برای کاهش نرخ سود سپرده‌ها در شبکه بانکی می‌گذرد، اما همچنان نرخ سود وام‌های بانکی بالا است و بانکداران، بی سر و صدا کار خود را پیش می‌برند.

خواب مادربزرگ برای نجات جوان اعدامی

جوان ۲۲ ساله که فقط یک گام با اعدام فاصله داشت، گمان نمی‌کرد خواب مادربزرگ مقتول او را از مرگ نجات دهد و بتواند بعد از چهارسال بخشیده شود‌. قاتل توانسته بود، شش ماه فرصت بگیرد، اما روزهای مهلت رو به پایان بود و به یک قدمی اجرای حکم رسیده بود. خانواده مقتول در آخرین روزهای فرصت بدون چشمداشت او را بخشیدند.

میوه‌هایی برای تقویت چربی سوزی

توت فرنگی میوه ای ایده آل برای کاهش وزن است، زیرا از کالری کمی بهره می برد. این میوه به کاهش احساس گرسنگی نیز کمک می کند. افزون بر این، توت فرنگی حاوی آب فراوان و فیبر است، که گوارش را بهبود می بخشند.

تهدید سلامت کودکان با اسباب بازی های قدیمی

محققان انگلیسی با انجام آزمایش بر روی اسباب بازی های قدیمی در برخی مهدکودک ها و پرورشگاه ها دریافتند، این دسته از اسباب بازی ها حاوی مواد سمی و خطرناک برای سلامت کودکان خردسال هستند.

تکلیف زاینده رود هفته آینده روشن می‌شود

مدیر کانون خبرگان کشاورزی اصفهان با بیان اینکه هفته آینده جلسه ای در وزارت نیرو در خصوص حوضه آبریز زاینده رود برگزار خواهد شد، گفت: نتیجه این جلسه بعد از تصویب نهایی به شورای هماهنگی زاینده رود ارایه خواهد شد.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان خبر داد

دستور قضایی برای سینما ایران/ مجوز تخریب در دستان مالک سینما

رئیس حوزه هنری استان اصفهان گفت: در مقطعی نامه‌ای زدیم و از دستگاه قضایی درخواست کردیم که تخریب سینما ایران را متوقف کنند که وکیل مالک سینما به دادگاه مراجعه کرده و مجوزهایی را ارائه کرده بود، مقام قضائی نیز بر اساس مجوزهای ارائه شده مطرح کرد ادامه تخریب بلامانع است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات