در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اصفهان مطرح شد؛

شرق اصفهان نیازمند ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال زایی است/ طرح های بسیج سازندگی و کمیته امداد در خودکفایی منطقه به خوبی جواب داد

فرماندار اصفهان گفت: کم آبی و تداوم خشکسالی های اخیر منجر به ایجاد مشکلات در شرق اصفهان شده است و مسئولان باید پیگیری لازم در این خصوص را داشته باشند.

استاندار اصفهان

تصویب طرح افزایش بهره‌وری آب و اصلاح شیوه‌های کشاورزی شرق اصفهان

استاندار اصفهان با تصویب طرح افزایش بهره‌وری آب و اصلاح و بهبود شیوه‌های کشاورزی شرق اصفهان، گفت: باید دقت لازم و بهره‌مندی از همکاری و همفکری کشاورزان نیز مورد توجه قرار گیرد.

در دهه فجر 96؛

گلنگ بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در جرقویه سفلی به زمین می خورد/ احداث بزرگترین مجتمع دامپروری عشایری استان در نصرآباد

بخشدار جرقویه سفلی در ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت: با راه اندازی مجتمع دامپروری در محدوده نصرآباد بخش زیادی از مشکلات عشایر بر طرف و امکان خدمت رسانی بهتر به این قشر مولد و زحمتکش فراهم می شود.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان

احیای زاینده‌رود حق شرعی و قانونی اصفهانی‌هاست

رییس شواری اسلامی شهر اصفهان گفت: احیای مجدد زاینده‌رود نیازمند ایجاد اراده بین همه دولت مردان است تا حق ضایع شده شرعی و قانونی اصفهانی ها را به آنها برگرداند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور:

ناکارآمدی در ایجاد شغل جایگزین برای بی آبی، مردم را آزار می دهد/ ایجاد ناحیه صنعتی در هر دهستان شهرستان اصفهان

رضوی معاون توسعه روستایی و عشایری رئیس جمهور گفت: باید شغل جایگزین برای مساله کم آبی ایجاد کرد و جهاد کشاورزی و دانشگاه باید فکری به حال این مشکل مداوم کشور و شهرستان اصفهان داشته باشند.

متخصص طب ایرانی

مهم‌ترین عامل بیماری فشار خون چیست؟

متخصص طب ایرانی با بیان اینکه فشار خون یکی از بیماری‌های رایج‌ و خطرناک‌ است، گفت: علاوه بر استرس و اضطراب، سابقه ژنتیکی، نارسایی‌های قلبی و کلیوی و تغذیه نامناسب از دیگر عوامل بروز این بیماری هستند.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی:

فضای مجازی ماری در آستین و بلایی فراگیر است/ لزوم ایجاد فضایی سالم برای کسب و کار

نماینده مردم اصفهان در مجلس اعلام کرد که مسئولان فرانسوی به دلیل رفتار خصمانه با ایران نباید به کشورمان بیاید.

فولادگر مطرح کرد

انتقال ۶۰ میلیون متر مکعب آب از اصفهان/ تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود مطالبه‌ای ملی است

نماینده مردم شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت آب در قالب پروژه‌های انتقال آب از استان اصفهان به دیگر استان‌ها از ۹۸ میلیون متر مکعب به ۶۰ میلیون متر مکعب کاهش پیدا کرده اما همچنان این برداشت‌ها در حال انجام است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد:

۹۰ درصد آب شرب کشور به فاضلاب تبدیل می‌شود

شاعری گفت: ۹۰ درصد آب شرب کشور به فاضلاب تبدیل می‌شود که در صورت بازچرخانی و تصفیه این میزان از فاضلاب ،بخش زیادی از بحران آب کشور حل می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت

احتمال افزایش سهمیه حجاج ایران حج ۹۷/آخرین جزییات مذاکرات حج تمتع

رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش احتمالی سهمیه حجاج ایرانی به ۹۰ هزار نفر در حج تمتع آینده خبر داد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات