عصر امروز انجام شد؛

بازدید مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارآفرینان شرق اصفهانی/ تصاویر

مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر امروز از شرکت تعاونی حریرکاران صبا، کارگاه خیاطی بانوان، کارگاه سفره بافی و اماکن گردشگری و توریستی شهر ورزنه بازدید کرد.

مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

اختصاص تسهیلات ویژه به بانوان کار آفرین بخش بن رود/ فرصتی برای اشتغال شرق اصفهانی ها

مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از شرق اصفهان، گفت: فرصت خوبی است تا مردم این منطقه از تسهیلات یک و نیم میلیاردی که در حوزه زنان تخصیص داده شده استفاده کنند.

تحقیقات نشان می‌دهند

دشمن بیماری‌های قلبی را می‌شناسید؟

اخیرا تحقیقات نشان می‌دهند که خوردن آجیل دو بار در هفته، می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را به میزان چشم گیری کاهش دهد.

طبق مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷

«یارانه نقدی» کسانی که به دولت اطلاعات حساب بانکی ندهند قطع می‌شود

طبق مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، دولت اجازه دارد، دسترسی به درآمدها و گردش های مالی هر فرد داشته باشد، اگر فردی علاقه نداشته باشد دولت از حسابش مطلع گردد، از دریافت یارانه انصراف دهد.

هشدار مسؤول بهداشت اصفهان نسبت به بازگشت قلیان‌ها

صفاری: با سلامت مردم بازی نکنید/ به عقب برنگردیم

مسؤول بهداشت محیط استان اصفهان نسبت به عرضه مجدد قلیان هشدار داد و گفت: در نظر داریم با نمایندگان اصفهانی مجلس رایزنی داشته باشیم تا از قانونی شدن استعمال قلیان جلوگیری کنیم و پس از این همه تلاش به عقب برنگردیم.

آخرین وضعیت بازار میوه اصفهان

امسال نیازی به واردات میوه در شب عید نیست/ ثبات قیمت‌ها در بازار میوه

رئیس صنف عمده‌فروشان میوه اصفهان گفت: تولید داخلی میوه کفاف مصرف را می‌دهد و نیازی به واردات میوه نیست، دولت نیز مقادیری میوه از باغداران داخلی خریداری کرده و آن‌ها را در انبار برای بازارهای شب عید نگه داشته است.

سواد رسانه‌ای، گمشده فضای مجازی است؛

رسانه‌های مجازی، بشر گرفتار مدرنیته و کاربران ناآگاه

رسانه‌های مجازی به قدری در زندگی ما رسوخ کرده اند که بیشتر ما هر روز ساعت ها با آن مشغول هستیم و حتی افکار و رفتارهای ما بر اساس اطلاعاتی که از طریق آن منتشر می شود، شکل می گیرد.

کارشناس حمل و نقل و ترافیک

شرط شهروندان برای عدم استفاده از خودروهای شخصی/ مدارس را تعطیل نکنید، ساعات شروع و خاتمه را تغییر دهید

کارشناس حمل و نقل و ترافیک گفت: شهروندان به شرطی خودروهای شخصی خود را از منزل خارج نمی‌کنند که مطمئن باشند به فاصله ۲۰۰ متر از درب منزل خود به وسایل حمل و نقل عمومی دسترسی پیدا می‌کنند.

آیت‌الله صدیقی:

شبکه‌های اجتماعی دشمن با زلزله‌ای بدتر از کرمانشاه، کشور را تا مرز خطر برد

امام جمعه موقت تهران گفت: فرمان شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام در دست بیگانگان است که با زلزله‌ای بدتر از زلزله ایلام و‌ کرمانشاه کشور را تا مرز خطر برد اما برخی اصرار دارند فرمان این شبکه‌ها در دست بیگانگان باشد و نخواستند که شبکه ملی اطلاعات را راه بیندازند.

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان اعلام کرد:

خسارت ۶۰ میلیاردی صنعت مرغداری اصفهان از آنفولانزای پرندگان

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به شناسایی ۲۲ کانون درگیر بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان، گفت: تا این لحظه میزان خسارت صنعت مرغداری استان اصفهان از این بیماری ۶۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات