نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان:

عزت ایران غربی‌ها را پای میز مذاکره کشاند/ روزی می‌گفتند حتی یک سانتریفیوژ هم نداشته باشید

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه سربلندی و عزت ایران، غربی‌ها را به پای میز مذاکره کشاند، گفت: آمریکا از مردانگی و ایستادگی ملت ایران می‌هراسد.

مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان اعلام کرد:

زیان سالانه ۱۰۳ هزار میلیارد ریالی کمبود آب در کشور

مسئول کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه زیان کمبود آب در کشور ۱۰۳ هزار میلیارد ریال در سال است، گفت: آب در تمام بخش های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و گردشگری نقش بسزایی دارد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان

صدور ۲۶۰ هزار گواهینامه در سال ۹۶/ هزینه قانونی برای گرفتن گواهینامه چقدر است؟

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با تشریح هزینه‌های قانونی که شهروندان باید برای گرفتن گواهینامه پرداخت کنند از صدور ۲۶۰ هزار گواهینامه در ۹ ماهه ابتدایی سال ۹۶ خبر داد.

در جهت رونق گردشگری

شرق اصفهان منطقه ویژه گردشگری مرکز ایران می‌شود

تفریح باید جایگاه بسیار ویژه‌ای در سبد هزینه هر خانواده داشته باشد، شاید امروزه با توجه به سخت‌بودن معیشت، تفریح اولویت مردم نباشد، اما این دلیل خوبی برای حذف تفریح از سرانه زندگی نیست.

رئیس شورای بخش کوهپایه:

پیگیری بازسازی راه‌های روستایی انجام شد

لطفی رئیس شورای بخش کوهپایه گفت: پیگیری بازسازی راه‌های روستایی و در نظر گرفتن بودجه لازم برای طرح‌های عمرانی روستایی و شهری بخش کوهپایه یکی دیگر از موارد مطرح شده در جلسه بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بخش کوهپایه:

همایش پیاده روی خانوادگی در کوهپایه برگزار می شود

آقابابایی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش کوهپایه از برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در روز جمعه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در شهر کوهپایه خبر داد.

نشست تخصصی ویروس شناسان

تلاش برای کنترل آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در اصفهان

برخی از پژوهشگران، ویروس‌شناسان و اساتید داشگاه اصفهان در یک نشست تخصصی و علمی گرد هم آمدند تا برای مبارزه با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان چاره‌اندیشی کنند.

محققان دریافته اند؛

به خواب رفتن در کمتر از ۱ دقیقه با یک فن بی نظیر

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد کسانی که شب‌ها در به خواب رفتن مشکل دارند، اگر فهرست کارهای فردای خود را قبل از رفتن به رختخواب یادداشت کنند، ۹ دقیقه سریع‌تر به خواب می‌روند.

لزوم هشیاری مسئولان و فرهنگسازی

برافراشته شدن پرچم بیگانه در مغازه‌ها و رستوران‌ها

بی توجهی به نماد ملی کشور و استفاده از پرچم کشورهای بیگانه در مغازه‌ها و رستوران‌های شهر موجب ترویج نمادهای بیگانه در میان آحاد مردم می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش

موافق تعطیلات دوهفته‌ای میان فصلی مدارس هستم

وزیر آموزش و پرورش گفت: تعطیلی میان فصلی فقط به دلیل آلودگی هوا نیست و موضوعات دیگر هم درگیر این موضوع است، بنده موافق تعطیلی یک ماه نیستم ولی تعطیلی دو هفته ای به نظرم خوب است و بر کیفیت تحصیلی هم تاثیر مثبت دارد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات