حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر خبر داد

مقدمات برگزاری حج ۹۷ فراهم شده است

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: مقدمات حج سال آینده فراهم شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

مجلس مانع افزایش قیمت ها در سال ۹۷ می شود / یارانه ثروتمندان قطع می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: نمایندگان با افزایش قیمت‌ها در بودجه ۹۷ مخالف و در حال پیگیری آن هستند زیراکه با افزایش نرخ حامل‌های انرژی تورم نیز بالا می‌رود.

در پی اختلافات بین سه کشور عربی

احتمال لغو لیگ قهرمانان آسیا

از یک طرف امارات و عربستان اصرار دارند که در خاک قطر به میدان نمی‌روند و از طرف دیگر قطری‌ها اصرار دارند که حاضر نیستند در کشور ثالث برابر سعودی‌ها و اماراتی‌ها بازی کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

۸۰ درصد رکود حاکم بر کشور نتیجه قاچاق و واردات بی‌رویه کالا است

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانیبا بیان اینکه ۸۰ درصد رکود حاکم بر کشور نتیجه قاچاق و واردات بی‌رویه کالا است اظهار داشت: در حال حاضر قاچاق و واردات بی‌رویه انواع کالاها و محصولات انگیزه تولید را سلب و به افزایش بیکاری منجر شده است.

کارشناس امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی اصفهان:

۱۳ درصد تماس های اورژانس اجتماعی مربوط به کودک آزاری است

کارشناس مسئول دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی بهزیستی استان اصفهان گفت: ۱۳ درصد تماس‌های اورژانس اجتماعی استان اصفهان مربوط به کودک‌آزاری است و بالاترین موارد کودک‌آزاری به ترتیب از نوع جسمی، جنسی، روانی و غفلت بوده است.

پس از ماه‌ها خشك بودن؛

نوروز هم زاینده رود پرآب نخواهیم داشت

چشم و چراغ اصفهان زاینده رود است. چه پر آب و خروشان چه آرام و کم تحرک، مایه آرامش دل ساکنان این شهر است.

بر اساس توصیه‌های مختصصان

درمان‌های خانگی برای افرادی که به سرمای زمستان حساسیت دارند

سرمای هوا به طور طبیعی سبب انقباض رگ‌های خونی می‌شود و به دلیل افت کیفیت گردش خون در بدن فرد احساس سرما به ویژه در نوک انگشتان دست و پا، گوش‌ها و بینی می‌کند که با راهکار‌هایی خانگی می‌توان این مشکل را رفع کرد.

ضمن تکرار ادعاهای بی‌پایه

ترامپ با گذاشتن چهار شرط، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را تمدید کرد

رئیس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی برای ایران، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را تمدید کرد.

خرم آبادی خبر داد

استفاده از تلگرام با وجود فیلترشکن ٩٠ درصد کاهش یافته است/ درآمد ٣ هزار میلیاردی با کوچ میلیونی کاربران به شبکه‌های اجتماعی داخلی

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: علی‌رغم تبلیغات پرحجم جهت استفاده از فیلترشکن برای دسترسی به تلگرام، فعالیت تلگرام در فضای مجازی کشور بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

یک‌سوم فضای تحصیل در حال فرسودگی و تخریب است/ آموزش و پرورش گستره‌ای با ۵۰ هزار معلم و ۵ هزار مدرسه در استان اصفهان دارد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: یک‌سوم فضای آموزش و پرورش استان در حال فرسودگی و تخریب است و علی‌رغم خیرین مدرسه‌ساز اما هنوز یک‌سوم مدارس در حال تخریب است و تعداد زیادی از مدارس ما، دو نوبته اداره می‌شود.

آخرین اخبار

تبلیغات