مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل کار اصفهان:

۹ طرح اشتغال زایی برای دریافت تسهیلات بانکی در اصفهان تصویب شد

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل کار اصفهان گفت: در پی تصویب ۹ طرح اشتغال زایی در نخستین جلسه کمیته منتخب در کارگروه تخصصی اشتغال اصفهان، زمینه اشتغال برای ۱۶۶ نفر فراهم شد.

امام خامنه‌ای:

مسئولان مشکلات را برطرف کنند، آمریکا هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: بین مطالبات صادقانه و بحق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب‌گرانه‌ یک گروه باید تفکیک قائل شد.

رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران

تکذیب تولید سوسیس و کالباس با گوشت گربه / ابهامی در استفاده از گوشت های برزیلی وجود ندارد

رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران گفت: در تولید سوسیس و کالباس از گوشت های وارداتی برزیلی استفاده می شود و اخبار مربوط به افزودن گوشت گربه، باقی مانده گوشت و مرغ صحت ندارد.

رییس پلیس فتای استان اصفهان:

فیلترشکن‌ها نقش بدافزار دارند

رییس پلیس فتای استان اصفهان گفت: فیلترشکن‌ می‌تواند نقش بدافزار را ایفا کند، این نرم‌افزار هزینه‌هایی را به بار می‌آورد و موجب کندی سرعت و اختلالات ارتباطی کاربران می‌شود.

پرچمی که نمی سوزد....

سلفی مردم شهر ورزنه با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران/ تصاویر

شهروندان مومن و انقلابی شهر ورزنه، در واکنش به هتک حرمت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، در حرکتی خودجوش به سلفی گرفتن با پرچم مقدس ایران اقدام کردند.

با هدف پیشگیری از وقوع جرم انجام شد

آغاز به کار سامانه سجام در اصفهان

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اصفهان با بیان این‌که سامانه جامع اطلاعات مردمی (سجام) با هدف پیشگیری از وقوع جرم ایجاد شده، گفت: افراد با مشاهده آسیب‌ها و جرائم ضمن اطلاع‌رسانی آن به سامانه سجام در واقع معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم را آگاه می‌سازند.

ابتکاری جالب در شهر حسن آباد؛

تدریس درس «کتاب یار مهربان» در کتابخانه عمومی شهر/ تصاویر

در اقدامی جالب و به منظور ایجاد انگیزه در دانش آموزان، یکی از آموزگاران دبستان فاطمیه شهر حسن آباد تدریس درس کتاب یار مهربان را در کتابخانه عمومی شهر حسن آباد انجام داد.

سجاد آروزی مدافع حرم شدن داشت؛

پدر شهید مدافع حرم از شهادت «سجاد شاهسنایی» می‌گوید

روایت تلخی است؛رفتنت خیلی غم‌انگیزتر از شهادت به دست بیگانگان است. سخت است، می‌دانم. اما حساب آنها را از مردم ایران که برای شهادتت گریستند جدا کن.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

بخشش شاهانه وزارت نیرو بر حقابه کشاورزان اصفهانی/ توسعه شرق اصفهان در گرو تاسیس سه فرمانداری مجزا خواهد بود

عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: وزارت نیرو باید مکانیسمی را ایجاد کند که کسی به مسیر حقابه کشاوزان دست درازی نکند و باید حقابه به دست کشاورز شرق اصفهان برسد.

خشت روی خشتی که شاهکار شد؛

ارگ تاریخی محمدآباد جرقویه اثر کم نظیر در گردشگری شرق اصفهان/ تصاویر

گردشگری شرق اصفهان چندسالی است که در سرازیری توسعه و مرمت قرار گرفت و در این رابطه شهر محمدآباد در رونق بخشی به بناهای تاریخی پیشتاز بود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات