شهردار شهر هرند:

شرق اصفهان را به عنوان محور گردشگری کشور معرفی می کنیم/ اقتصاد گردشگری درآمد پایدار در جیب مردم

شهبازی شهردار شهر هرند گفت: با برنامه ریزی مدون و کار جمعی می توان شرق اصفهان را به عنوان محور گردشگری در کشور معرفی کنیم.

تذکرات این هفته شورای اسلامی شهر اصفهان ؛

ضرورت تشکیل ستاد مدیریت بحران آب/ تجدید نظر در روند اجرایی مجموعه‌های فرهنگی شهرداری

جمعی از اعضای شورای شهر در تذکری به نمایندگی کوروش خسروی رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر خواستار تشکیل مدیریت بحران در حوزه آب در شهرداری اصفهان شدند.

فیلترینگ تلگرام و چند نکته؛

برخورد صفر و یکی با فضای مجازی ممنوع!/ ضرورت حمایت دولت از پیام رسان های داخلی

فیلترینگ تلگرام در روزهای گذشته برخوردهای متفاوتی را در بین مردم و مسئولان به وجود آورده است؛ اما به راستی آیا فیلتر کردن این نرم افزار پیام رسان به نفع کشور بوده و یا به ضرر کشور تمام می شود؟

متخصص تغذیه و رژیم درمانی

موادغذایی‌ که زمان امتحانات به کمکتان می‌آیند

متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان در زمان امتحانات باید از گروه‌های غذایی به صورت متعادل استفاده کنند.

سخنگوی ناجا اعلام کرد

شناسایی طراحان و صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات/ جان‌باختن ۲۰ نفر از هموطنان

سخنگوی ناجا از شناسایی طراحان و صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات اخیر و همچنین دستگیری عاملان هتک حرمت به پرچم و مسببان رهایی خودروی آتش‌نشانی خبر داد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار

آغاز ثبت نام بیکاران برای اخذ وام اشتغال از ۲ روز دیگر

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت: بانک مرکزی ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر دانش آموختگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اختصاص داده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان

شرق اصفهان با جذب سرمایه های سرگردان رونق پیدا می کند

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: منطقه شرق استان اصفهان از ظرفتیت های خاصی برخوردار است و می توان با جذب سرمایه های سرگردان در این منطقه رونق ایجاد کرد.

رئیس پلیس فتای استان اصفهان خبر داد

شیوع ویروس خطرناک پیامکی بر روی گوشی‌های تلفن همراه

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: ویروسی که پس از نصب شدن بر روی گوشی‌های تلفن همراه اطلاعات آن‌ها را پاک می‌کند در حال انتشار در فضای مجازی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان

مسئولان با فعالیت جهادی در مسیر برطرف‌کردن مشکلات اقتصادی گام بردارند‌

نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان با تشکر از مردم بصیر این استان بابت حضور پرشور در راهپیمایی علیه اغتشاشگران، بر لزوم فعالیت جهادی برای برطرف کردن مشکلات مردم تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان

بهینه‌سازی مصرف انرژی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: استفاده از بخاری برای گرم کردن خانه‌ها بدترین نوع سوزاندن گاز با پایین‌ترین بازدهی است و بهینه‌سازی مصرف انرژی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و مصرف‌کنندگان خود وارد عمل شوند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات