بررسی های آماری نشان می دهد

اصفهان کم بارش ترین استان کشور در مقایسه با سال ۹۵

بررسی های آماری نشان می دهد که بارندگی های امسال استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۸۸ درصد کاهش و در مقایسه با سایر استان ها در صدرکم بارشی قرار دارد.

فدراسیون فوتبال:

بلیت جام جهانی را فقط از ما بخرید/ جلوی کلاهبرداری را نمی توان گرفت

برای آنهایی که می خواهند تماشاگر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشند تب و تاب این رقابت ها از همین اکنون آغاز شده است.

نمایند مردم اصفهان

مسئولان حرف مردم را بشنوند/ اعتراضات را در مسیر قانونی قرار دهید

نماینده مردم اصفهان با اشاره به اعتراضات مردمی اخیر در اصفهان و برخی شهرهای دیگر گفت: مسئولان و دولت باید حرف مردم را بشنوند، اعتراضات مردم را در مسیر قانونی قرار دهند و برای رفع موانع اقتصادی تلاش کنند.

آشنایی با برخی از عادات اشتباه

۱۲ اشتباه بهداشتی که هر روز انجام می‌دهید

آیا تا به حال دقت کرده اید که در طول روز دست هایتان چند بار به صورت تان برخورد می‌کند؟ در واقع هر بار که دست هایتان را به صورت تان می‌زنید، میکروب‌های بیشتری را به پوست صورت تان منتقل می‌کنید.

درغالب یک یادداشت؛

توصیه نیویورک‌تایمز به ترامپ درباره حمایت از اغتشاشات ایران

روزنامه نیویورک تایمز به رئیس‌جمهور آمریکا توصیه کرد که بهتر است به جای اعلام حمایت علنی از اغتشاشات در ایران، سکوت کند و اجازه دهد اوضاع خود به خود پیش برود.

حاجی‌دلیگانی:

دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران تمامی ندارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: دشمنی استکبار جهانی با ملت ما تمامی ندارد و همواره به دنبال آن است که با ساماندهی و کمک عیادی داخلی همچون مگسی که روی زخم‌های چرکین می‌نشیند به دنبال ایجاد رخنه در نظام اقتصادی هستند.

زخم خشکی زاینده‌رود بر پیکره کشاورزی؛

خشکی ۹۹ درصد اراضی کشاورزی شرق اصفهان

نایب رییس صنف کشاورزی شهرستان اصفهان با تاکید بر اینکه با ۱۰ درصد کاهش‌ها بارش زاینده‌رود نباید خشک شود، گفت: متاسفانه به دلیل خشکسالی و بی‌آبی بیش از ۹۹ درصد اراضی کشاورزی شرق اصفهان خشک شده است.

نماینده ولی فقیه در لشکر نجف اشرف در گردهمایی مردم شهر حسن آباد؛

بهمن ۵۷ انقلاب را ثبت و ۹ دی ۸۸ آن را بیمه کرد

نماینده ولی فقیه در لشکر نجف اشرف، در گردهمایی مردم حسن آباد، گفت: دشمنان برای ساقط کردن انقلاب اسلامی در اوایل نهضت جنگ تحمیلی را به راه انداختند ولی با این کار انقلاب ما به ثبت رسید و با حماسه ۹ دی ۸۸ انقلاب بیمه شد.

16 روز هوای ناسالم در آذرماه

بررسی پائیز و زمستان دودآلود نصف‌جهان/ سایه سیاه آلودگی بر سر اصفهان

آلودگی هوا پدیده شوم این روزهای شهرهای صنعتی به ویژه شهر اصفهان، سایه سیاهی بر فراز گنبدهای فیروزه‌ای و تاریخی این شهر گسترانیده و اصفهان را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است.

همزمان با طرح مهر تحصیلی؛

توزیع بسته لوازم التحریر به دانش آموزان ورزنه ای/ تصاویر

مسئول اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا، تعدادی پک لوازم تحریر شامل کیف مدرسه، کوله پشتی، دفتر و مداد و.. به مدرسه شهید محمدی تحویل داد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات