عضو سابق کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان:

رفع معضل آب به دست افراد غیرمتخصص بزرگترین مشکل زاینده رود است

عضو سابق کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان گفت: رفع معضل آب و خشکی زاینده رود به دست افراد غیر متخصص بزرگترین مشکل پیش روی ما است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان مطرح کرد

اجرای طرح «خطرپذیری»در استان برای کاهش آسیب حوادث/ اصفهان معین ۸ استان هم مرز در حوادث غیرمترقبه

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان به طرح «خطرپذیری» با همکاری دانشگاه اشاره و بیان کرد: در این طرح استعداد هر شهرستان و بخش در خصوص وقوع حوادث، ضرایب آسیب‌پذیری و اقدامات فنی و اجرایی بررسی‌شده و برای کنترل و پیشگیری از رخداد حوادث هماهنگی‌های لازم صورت می‌پذیرد.

فرماندار اصفهان خبر داد

اشتغال ۹۹ هزاری زنان در اصفهان

فرماندار اصفهان گفت: حدود ۹۹ هزار نفر از زنان استان در مراکز مختلف شاغل هستند، ۲۰۰ سازمان مردم نهاد هست که ۱۷۵ سمن در رشته‌های مختلف فعال هستند.

مصلحی در اصفهان:

فتنه ۸۸ متوقف، ولی تمام نشده است/ بعد از فتنه دشمن برای نفوذ به حوزه دست به کار شد/ آقازاده‌ای برای ایجاد اغتشاشات ۲۰۰ میلیون هزینه کرد

وزیر اطلاعات دولت دهم گفت: یک آقازاده‌ای در آن سال ۲۰۰ میلیون سرمایه می‌گذارد تا عده‌ای چاقوکش را به‌وسیله زن زناکاری که از اروپا وارد کشور شده بود سازمان‌دهی کند، طی رصدهایی که داشتیم متوجه شدیم در یکی از چهارراه‌های شهر تهران گروهی خاص فعالیت می‌کنند که نوع اقداماتشان حساب شده است و کشته‌سازی ندا آقا سلطان نیز همان‌جا اتفاق افتاد.

بازخوانی فتنه 88 تا حماسه ماندگار ملت ایران؛

حقیقت حماسه ۹دی؛ جمهوریت، عقلانیت و فطرت

وقایعی بزرگ و تاریخی هم چون حماسه ۹ دی مهر بطلانی است بر یاوه گوئیهای غرب گرایانی که به زعم باطل خود تضعیف ولایت فقیه و اسلام ناب را در سر می پرورانند.

نماینده سازمان تبلیغات اسلامی منطقه جرقویه علیا:

حماسه ۹ دی بصیرت مردم در پیروی از ولایت فقیه بود

حجت الاسلام صادقی نماینده سازمان تبلیغات اسلامی منطقه جرقویه علیا گفت: ملت بزرگ ایران خط قرمزش ولایت فقیه است و در این راه با کسی تعارف ندارد.

رئیس دانشگاه پیام نور کوهپایه:

حماسه ۹ دی نماد سربلندی، استقلال و بصیرت مردمی است

جعفری رئیس دانشگاه پیام نور کوهپایه گفت: حماسه ۹ دی نماد سربلندی، استقلال و بصیرت مردمی است که برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

فرمانده حوزه بسیج کوهپایه در ستاد هماهنگی بخش:

لزوم شرکت همه اقشار در برنامه‌های ملی مذهبی نظیر حماسه ۹ دی احساس می شود

رجبی فرمانده حوزه حضرت امیر بخش کوهپایه گفت: باید تمامی اقشار در برنامه‌های ملی مذهبی شرکت کنند و مدیران ادارات بخش نیز که گاها در بخش ساکن نیستند با شرکت در این مراسمات در خود بخش، سهولت دسترسی مردم به آن‌ها را ایجاد کنند.

براي شروع يك رژيم لاغری

۴ گام برای آب کردن چربی‌های بدن

برای شروع یک رژیم لاغری یک ماهه یک وزن را که رسیدن به آن غیر ممکن نیست، به عنوان هدف در نظر داشته باشید زیرا این ترفند انگیزه خوبی در شما ایجاد می کند.

امام خامنه‌ای:

«سلوک انقلابی» از ویژگی‌های ممتاز مرحوم آقانجفی همدانی است

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره مفسر قرآن آیت‌الله آقانجفی همدانی منتشر شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات