قابل توجه مسئولان راه و شهرسازی اصفهان؛

محور ورزنه به اصفهان در مجاورت دهستان شاهتور خطر آفرین است/ ۱۴ تصادف در سال جاری!

دهیار دهستان شاهتور با اشاره به مطالبه به حق مردم گفت: دو کیلومتر از مسیر ورزنه به اصفهان در مجاورت دهستان شاهتور خطرات بسیاری برای شهروندان به بار می آورد و لزوم رسیدگی مسئولان در رفع خطر از جاده احساس می شود.

معاون سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان:

آنفولانزای پرندگان هنوز به اصفهان نرسیده است

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان گفت: برنامه‌ریزی دقیقی برای برخورد جدی با عوامل ایجاد و گسترش بیماری آنفولانزای پرندگان صورت گرفته تا شاهد شیوع این بیماری در سطح استان نباشیم.

پیشکسوتان مرمت سی و سه پل:

این پل فوق العاده قوی است/نقطه ضعفش را دریابید

مدت زیادی از نصب نرده‌های چوبی در دهانه سی و سه پل نمی‌گذرد که باز هم این پل تاریخی خبرساز شد و ایجاد انحنا و یا اعوجاج در بدنه غربی آن به عنوان آسیبی جدید مورد توجه میراث دوستان اصفهان قرار گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اصفهان:

سران فتنه متوجه اهانت به ائمه شدند ولی برنگشتند/ تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: تشویش اذهان عمومی و ایجاد شکاف در بین مردم، امیدوار کردن دشمن به جریانات داخلی و نفوذی‌ها، خسارت‌های مالی و جانی، باج‌خواهی در پرونده هسته‌ای، حرمت‌شکنی به مقدسات شیعه و افزایش فشارها و تحریم‌ها از جمله خسارات فتنه ۸۸ بود.

بخشدار جرقویه سفلی:

هفده استعلام تا بهره برداری از شرکت بازیافت نیک آباد/ بزرگترین پروژه ملی عشایر نصرآباد در دهه فجر کلید می خورد

جعفری بخشدار جرقویه سفلی گفت: قرار گرفتن شرکت بازیافت به شهرک خصوصی، نیازمند ۱۷ استعلام از ادارات ذیربط دارد که زمان زیادی را می طلبد.

با گذشت چندماه از عمر دولت دوازدهم ا

وقتی سوءاستفاده تبلیغاتی دولت از بازیگران دردسرساز می شود

در سیاهه بازیگرانی که به تازگی از فعالیتهای سیاسی‌شان در انتخابات اظهار پشیمانی کرده‌اند نام مهدی فخیم زاده، نوید محمدزاده، مهدی پاکدل، طیبه رحمتی و همچنین بازیکن مشهور علی کریمی به چشم می خورد.

اور دوز غذایی!

مواد غذایی مرگ آور و کشنده را بشناسید!

کلمه «اور دوز» معمولا ما را به یاد مصرف مواد مخدر غیرقانونی می‌اندازد. اما فقط مواد مخدر خیابانی یا مصرف بیش از حد داروهای مجاز نیست که باعث آسیب رسیدن به بدن یا حتی مرگ می‌شود.

عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان خبر داد:

۱۳۰ کیلومتر لوله گذاری برای انتقال آب از چادگان به بروجن

عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: ۱۳۰ کیلومتر لوله گذاری برای انتقال آب از چادگان به بروجن در حالیست که با ۱۰ کیلومتر لوله گذاری می توان آب را به بروجن انتقال داد.

در دیدار مسئولان ورزنه با خانواده شهید حججی مطرح شد؛

شهید محسن حججی کانون توجه همه جهان/ مسئولان باید برای خدمت به جامعه عملگرا باشند

امام جمعه ورزنه گفت: شهید محسن حججی از آن دست افرادی بود که بر روی قله های سعادت صعود کرده و سپس دیگران رابه سمت خود دعوت می کنند که این امر سبب گردید درک این مسئله برای مردم آسان شود.

یک کلاهبرداری نوظهور

شما هم می‌توانید برنده بن ۸۰۰ هزارتومانی باشید!

همه دارندگان تلفن همراه حداقل یک‌بار تجربه دریافت پیامک‌های تبلیغاتی با مضمون برنده شدن یا دعوت به شرکت در مسابقه‌ای را دارند، اما گاهی با پیگیری پیامک ارسال شده پای دریافت کننده پیامک به مسائل بزرگ‌تری باز می‌شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات