کارشناسان عنوان کردند؛

خطرناکترین وسایل الکترونیکی که در اختیار کودکان قرار می‌دهیم

این روز‌ها بسیاری از والدین تنها هدیه مطلوب برای کودکان را وسایل الکترونیکی می‌دانند در صورتی که از خطر پنهان این هدایا مطلع نیستند.

با حضور اساتید بزرگ کشوری و جهانی برگزار شد؛

پنجمین محفل ادبی انجمن شعر و ادب باران در شرق اصفهان/ تصاویر

یکی دیگر از سری نشست های فصلی انجمن ادبی باران شرق اصفهان عصر امروز به همت علاقه مندان و با دعوت از شاعران نوپا و برگزیده از شرق اصفهان برگزار شد.

رئیس هیأت فوتبال بخش کوهپایه:

پایان تعطیلی سالن ورزشی مجموعه تختی کوهپایه

رئیس هیأت فوتبال بخش کوهپایه، گفت: با برطرف شدن مشکلات پیش رو سالن ورزشگاه تختی از صبح یکشنبه هفته جاری برای ورزشکاران قابل استفاده خواهد بود.

در اولین جلسه شورا یاران شهر حسن آباد مطرح شد؛

شورایاران بانک اطلاعات محله هستند/ مردم به محیط اطراف خود اهمیت می دهند

رئیس شورای شهر حسن آباد، گفت: شورایاران رابط بین اعضای شورای اسلامی و شهردار بوده و می توانند مشکلات و توانمندی های افراد محله خود را بهتر و با هزینه کمتری مورد بررسی قرار دهند.

نتایج یک مطالعه نشان داده است؛

افزایش ریسک خودکشی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی

نتایج یک مطالعه نشان داده است، فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی موجب افزایش ریسک خودکشی در بین افراد، به ویژه دختران شده است.

برای مبارزه با علائم پیری

مبارزه با علائم پیری بدون نیاز به اعمال جراحی

پیری یکی از پدیده‌هایی ست که افراد در عین حال که با آغوش باز به استقبال آن می‌روند، به مبارزه با آن برمی‌خیزند. اگرچه ممکن است به خود و به آنچه هستید، بسیار اعتماد داشته باشید، اما، مراقبت از بدن در برابر تغییرات بسیار سخت است. به ویژه زمانی‌ که دیگر خط ها و چین و چروکها روی صورت شما ظاهر شده‌اند.

یک کارشناس مشاوره در حسن آباد جرقویه مطرح کرد:

فرهنگ پژوهش در کشور ما نهادینه نشده است/ خطا و آزمایش هزینه های زیادی دارد

جمشیدی کارشناس مشاوره، گفت: متأسفانه هنوز فرهنگ پژوهش در کشور ما نهادینه نشده و باوری عمیقی برای پژوهش در بخش های گوناگون آموزشی و فرهنگی تقویت نشده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان:

انحنای سی‌وسه پل از گذشته وجود داشته است/ مگر پل را با خمیر درست کرده‌اند؟

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اگر نشست در بنا اتفاق بیفتد موجب شکست‌های عمیق و فعال در بنا می‌شود، انحنا در پل امکان‌پذیر نیست، مگر سی و سه پل را با خمیر درست کرده‌اند که اگر زیر آن سست شد انحنا پیدا کند.

معاون قضایی دادگستری اصفهان، در ورزنه:

قوه قضائیه پشتوانه مردم در تأمین امنیت است/ مردم خط قرمزهای دستگاه قضایی را رعایت کنند

معاون قضایی دادگستری اصفهان، گفت: انتظار داریم مردم مانند گذشته با همکاران ما تعامل و همکاری داشته باشند و خط قرمزهای دستگاه قضایی را رعایت کنند.

تلاش خارجی‌ها برای تسخیر بازار اغذیه‌فروشی‌های کشورمان!/ مالیات از سود سپرده؛ دولت موافق، بانک مرکزی مخالف!

دولت در حالی باید مالیات را جایگزین درآمدهای نفتی کند که ۴۰ درصد از فعالیت‌های اقتصادی ایران دچار فرار مالیاتی است و حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از بنگاه‌های بزرگ اقتصادی هم از مالیات معاف هستند.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات