سرلشکر سلیمانی در کرمان:

انقلاب اسلامی هرگز روح کهنگی به خود نخواهد گرفت/ جوانان امروز پایبند به اصول نظام هستند

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه شعار، اعتقاد، دلبستگی مردم به نظام و رهبری و اصول انقلاب روز به روز مستحکم‌تر شده است، گفت: امروز شاهدیم که جوانان ما و نسل‌های جدید عاشق‌ و پایبند به اصول نظام و ولایت‌فقیه هستند.

امام جمعه موقت ورزنه:

قدس قلب فلسطین است/ ملت اسلامی ایران زیر بار ظلم نخواهد رفت

حجت‌الاسلام عسکری گفت: سکوت جوامع اسلامی در مقابل رئیس جمهور آمریکا باعث می شود استکبار و صهیونیست در تمام امور جوامع اسلامی دخالت کند، باید جلوی این حرکات را با مقاومت در برابر زیاده خواهی استکبار گرفت.

محققان سوئدی می گویند؛

کاهش ریسک آسم در کودکان با مصرف مغزیجات

به گفته محققان، گنجاندن مغزیجات آجیلی و ماهی های چرب در رژیم غذایی کودکان از ریسک ابتلا به بیماری های آلرژیک نظیر آسم و رینیت آلرژیک در آنها تا سن نوجوانی پیشگیری می کند.

امام جمعه اژیه:

ادعای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی اوج ذلت و خواری آنهاست

حجت الاسلام حجتی فرد گفت: ادعای اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در مورد اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونسیتی و انتقال سفارت آمریکا به شهرقدس، اوج ذلت وخواری و ضعف فرعون های زمان و سرپوشی برشکست های مفتضخانه درعرصه های مختلف و شکست داعش است.

امروز برگزار شد؛

همایش بزرگ پیاده روی شهر زیار به روایت تصویر

صبح امروز همایش پیاده روی بزرگ شهر زیار با حضور شهروندان زیاری و همچنین مسئولان محلی و شهرستانی همراه با برنامه های شاد و اهدا جوایز برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان:

۲۰۰ هزار نفر عضو کتابخانه‌های استان اصفهان هستند/ اهدای ۳۰هزار جلد کتاب به کتابخانه ها

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، گفت: ۲۰۰ هزار نفر در زمان حاضر، عضو کتابخانه‌های عمومی استان هستند، این در حالی است که تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی استان از هفته کتاب در سال گذشته تا مدت زمان مشابه در سال جاری ۷۰ درصد افزایش داشته است.

صدای پای انتفاضه جدید؛

پیشنهاد «بن سلمان» به فلسطینی‌ها پس از انتقال سفارت/ پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی به چه معناست؟

بر اساس طرح عربستان سعودی موضوع بازگشت آوارگان فلسطینی به خانه و کاشانه خود منتفی شده و قدس نیز پایتخت دولت فلسطین نخواهد بود.

گفتگوی خواندنی با مردی پرتلاش از هرند؛

عباس کلانتر قریشی هرندی رئیس برتر بانک سپه شعبه رهنان شد/ حرکت معنوی عباس کلانتری در اهدای هدیه به خانواده شهید محسن حججی

عباس کلانتر قریشی هرندی رئیس برتر بانک سپه شعبه رهنان، در حرکت معنوی خود، هدیه این برتری را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم کرد.

نماد زن آزاده عزت نفس و آزادگی اوست

چرایی باز شدن پای بردگی مدرن در ایران/استثمار زنانه یعنی زن کالای تبلیغاتی است

در روزگاری که از زن به عنوان کالای تبلیغاتی برای دیده شدن بهره می برند زن ایرانی باید به جهان ثابت کند که نه تنها کالای تبلیغاتی نیست بلکه الگوی تمام زنان عالم است و نماد زن آزاده عزت نفس و آزادگی اوست نه آزادی تن .

روانشناس و مشاور خانواده

بیکاری، سلامت روان خانواده را تهدید می کند

افسردگی و نگرانی، بحث های مکرر، احساس ناامیدی و کاهش اعتماد به نفس تنها برخی از نشانه های بیکاری است. پدیده ای که این سال ها سلامت روان بسیاری از خانواده ها را با تهدید مواجه کرده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات