جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان:

مردم فارغ از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی پای انقلاب ایستاده‌اند

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه مردم فارغ از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی پای انقلاب ایستاده‌اند، گفت: مردم با تمام توان و ظرفیت خود در ابعاد و موضوعات مختلف در خدمت نظام هستند.

دبیر علمی هفدهمین کنگره گوارش و کبد

کبد چرب چگونه تشخیص داده می‌شود؟

دبیر علمی هفدهمین کنگره گوارش و کبد با اشاره به اینکه ۳۰ درصد ایرانیان دارای کبد چرب هستند، راه‌های تشخیص این بیماری در افراد را تشریح کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت

آسیب های امواج موبایل کدامند؟

یک عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به آسیب‌های امواج الکترومغناطیسی بر مغز و گوش افراد، دردهای مزمن، سرشدگی پا و حتی مشکلات روانی را از جمله این آسیب‌ها برشمرد.

همزمان با هفته بسیج ؛

اولین شب شعر شاعران شرق اصفهان در کوهپایه برگزار شد/ تصاویر

همزمان با هفته گرامی داشت بسیج، اولین شب شعر شاعران شرق اصفهان با حضور شاعران و فعالان امور فرهنگی در کوهپایه برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اعلام کرد:

افزایش ۱۵ درصدی نرخ نان از فردا/ ابلاغیه گرانی نان هنوز به اصفهان نرسیده است

در حالیکه ستاد تنظیم بازار کشور هفته گذشته از افزایش ۱۵ درصدی نرخ نان از ابتدای آذر ماه خبر داد اما رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اعلام کرد که هنوز ابلاغیه این دستورالعمل به دست ما نرسیده است.

معاون فرهنگی تبلیغی ستاد نماز جمعه نصرآباد خبر داد:

کمک ۱۴ میلیون تومانی به خانواده‌های داغدار زلزله زده توسط مردم شهر نصرآباد

عرب مختاری معاون فرهنگی تبلیغی ستاد نماز جمعه نصرآباد گفت: در چند روز گذشته ۱۴۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی از نصرآباد به مناطق زلزله زده ارسال شد.

جریان زندگی از حیدرآباد هند تا امام عباس الیا

مرهم «نرگس» روی زخم های غرب ایران/روستایی که ۱۶ سال مسئولی ندید

نرگس کلباسی، بانوی خیرایرانی این بار همراه با سیل خدمت رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه به میدان آمد تا این بار در میان هموطنان خودش جریان زندگی را از زیر آوارهای ناامیدی بیرون بکشد

ضمیر ناخوداگاه_ ذهن ناهشیار؛

دنیای بیرون، بازتابی از دنیای درونی ماست

درباره خودتان اظهار ضعف نکنید که تجربه خوبی خلق نمی کند و فراموش نکنید هرکس سزاوار فرصت دیگریست اما نه برای تکرار همان اشتباه!

رئیس اداره آموزش و پرورش بن رود:

افزایش آگاهی مادران در زمینه آسیب های فضای مجازی به نفع فرزندان آنهاست

حیدری رئیس آموزش و پرورش بن رود گفت: آگاهی بخشی به مادران در زمینه فضای مجازی و شناخت آسیب های وارده از این فضا می تواند فرزندان را از قرارگرفتن در معرکه مخرب شبکه های اجتماعی بازدارد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران‌نفر از بسیجیان سراسر کشور:

جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: شما جوانان توانستید آمریکای مستکبر را به زانو دربیاورید و شکست دهید، تمام تلاشهایی که می‌کردند و نقشه‌هایی که می‌کشیدند برای این بود که منطقه را از تفکر انقلاب اسلامی و مقاومت دور کنند اما برعکس شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات