مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی اصفهان خبر داد:

نجات دو نوجوان ۱۵ و ۱۷ ساله در کوه نخودی

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی اصفهان گفت:دونوجوان براثر گیر کردن در ارتفاعات کوه نخودی واقع در جنب بزرگراه شرق اصفهان از سوی تیم امداد و نجات آتش نشانی اصفهان نجات پیدا کردند.

کارشناس بازی‌های رایانه ای و فضای مجازی مطرح شد؛

« نهنگ آبی» یک بازی نیست بلکه چالشی مبتنی بر شبکه های اجتماعی است

یک کارشناس بازی‌های رایانه‌ای و فضای مجازی با بیان اینکه ” نهنگ آبی” یک بازی نیست بلکه چالشی مبتنی بر شبکه های اجتماعی است، گفت: متأسفانه ارتقاء سطح سواد مجازی در کشور مغفول مانده است و همین امر باعث بروز آسیب های جدی شده و خواهد شد.همچنین خانواده ها به بازی ها صرفا به عنوان ” سرگرمی” نگاه نکند چرا که بازی ها ابزار تعاملی هستند از این رو توجه به رژیم مصرف رسانه ای تأکید می شود.

شهردار اصفهان در سلسله نشست های اصفهان فردا:

اگر آب در زاینده رود جاری نباشد دود آن در چشم اصفهان می رود/ شرق اصفهان تشنه آب است

شهردار اصفهان گفت: اگر آب در زاینده رود جاری نباشد دود آن در چشم اصفهان می رود واگر این معضلات رفع نشود اصفهان در جایگاه خود به عنوان جهان شهر قرار نخواهد گرفت و نمی تواند در دنیا به عنوان یک برند معروف معرفی شود.

امام جمعه شهر محمدآباد:

اربعین، سنگ بنایی برای ترویج نهضت عاشورا

حجت الاسلام هاشمی گفت: سرآغاز این انقلاب معنوی با پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع شد و اجتماع اربعین از نشانه های پیشرفت این رستاخیز معنوی است که با ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف تکمیل خواهد شد.

امام جمعه ورزنه:

اربعین حسینی بزرگ ترین نماد تعظیم شعائر الهی است/ مسئولان باید در مبحث آب اولویت بندی کنند

حجت الاسلام شا محمدی با بیان این که مسئولان باید در مبحث آب اولویت بندی کنند؛ خاطر نشان کرد: اگر این همه که در مرکز استان اهمیت می دادند به احیای کشاورزی اهمیت می دانند خیلی از مشکلات کشاورزان مرتفع می شد و اگر بنا بر تقسیم آب باشد باید این تقسیم عادلانه باشد و حق آبه کشاورزان که شرعی و قانونی می باشد را هم مد نظر بگیرند

آمانو پس از دیدار با نیکی هیلی؛

ایران به تمامی تعهدات برجامی عمل کرده است

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفر خود به آمریکا که با محوریت حفظ برجام صورت گرفته است، ضمن رایزنی با کنگره و نماینده آمریکا در سازمان ملل، بر پایبندی ایران به برجام تاکید کرد.

ربیعی:

دهک‌های پایین باید از یارانه بیشتری برخوردار شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعیین شاخص های کلی بودجه سال ۱۳۹۷ در هیات دولت خبر داد و گفت: باید دهک های پایین از یارانه بیشتری برخوردار شوند.

وداع با پرستوی مهاجر شرق اصفهانی؛

وداع هرندی های اصفهان با شهید ملکیان در شب اربعین حسینی/ تصاویر

شهید محسن ملکیان فرزند رضا، از شهدای مفقود الاثر بخش کوهپایه (هریزه جبل) در عملیات نصر سه منطقه زبیدات در تاریخ ۲۸ خردادماه سال ۱۳۶۶ به درجه والای شهادت نائل شده است.

یک منبع اطلاعاتی در استان الانبار عراق

ابوبکر البغدادی با تاکسی از عراق فرار کرد

رسانه‌های عراقی خبر داده‌اند که سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش عصر جمعه گذشته با یک تاکسی زردرنگ از شهرستان «راوه» در عراق به سوریه فرار کرده است.

زائر بازاری اهل ترکیه خبرداد

حضور ۱۰ هزار زائر ترکیه ای در اربعین امسال/اشک زائر ترکیه برای شهید حججی

یک زائر ترکیه از حضور ۱۰ هزار زائر ترکیه ای در راهپیمایی اربعین حسینی خبرداد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات