آسیب شناسی یک تکنولوژی؛

جولان کانال های ضد دین در تلگرام/محتوای مجرمانه یا گردش آزاد اطلاعات؟!

فضای مجازی یک موهبت است که نمی‌توانیم از این موهبت استفاده نکنیم. البته فضای مجازی نیازمند درمان اورژانسی است و اگر به صورت فوری و اورژانسی به درمان آن نپردازیم ما را می‌کشد، متاسفانه مسئولان و دولتمردان ما از بالاترین مقام تا مقامات پایینی به فکر درمان اورژانسی آن نیستند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تجمع اصفهانی ها:

سیاست های ترامپ مکمل سیاست های اوباما است/ حرکت به سوی قدرت اول اقتصادی منطقه پس از دست یابی به قدرت اول نظامی

نماینده مجلس دهم، گفت: اگر باراک اوباما و جان کری با ظاهری موجه و با خنده به دنبال محدودسازی ایران بودند، این برنامه ریزی توسط گروهی صورت گرفته که امروز برای ترامپ نیز برنامه ریزی می کند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع):

آمریکا از نفوذ معنوی ایران در منطقه هراس دارد/ لزوم شعار «مرگ بر آمریکا» تا نابودی کامل استکبار جهانی

قدرتی فرمانده حوزه بسیج اژیه گفت: آمریکا بداند با یک نطق کم اهمیت و بدور از انسانیت و اخلاق نمی توان تمدن یک ملت را نابود و یا نام سرزمینی را عوض کرد.

به مناسبت روز جهانی عصای سفید؛

جامعه را برای پذیرایی از صاحبدلان روشندل آماده کنیم

جامعه و محیط شهری ما هنوز برای روشندلان بهسازی نشده است و نیاز به قوانین بیشتری مانند قانون عصای سفید راهنمایی و رانندگی داریم.

در پی اهانت‌های رئیس‌جمهور آمریکا

مردم نصف‌جهان متحد‌تر از همیشه شعار «مرگ‌ بر آمریکا» سر دادند

مردم نصف‌جهان در پی اهانت‌های رئیس جمهور آمریکا و در حمایت از مواضع مسؤولان دولت جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند همه اقشار ملت ایران به صحنه آمدند.

مدیر حوزه هنری؛

مرگ سینمای ایران حتمی است!

مدیر حوزه هنری اکران فیلم های خارجی در سینماهای متعلق به این نهاد را یکی از گزینه ها اعلام کرده است.این مهم نباید تنها یک گزینه باشد که آن را بررسی کرد،بلکه باید ضرورتی دانست برای نجات سینمای ایران.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان

زمان بازگشایی زاینده رود هنوز مشخص نیست/ضرورت تعیین تکلیف حقآبه کشاورزان شرق تا آبان ماه

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت تحویل حقآبه ها باید در جلسه شورای هماهنگی آبریز زاینده رود مشخص شود، گفت: هنوز زمان بازگشایی زاینده رود و میزان آب تحویلی برای کشت پاییزه کشاورزان شرق اصفهان نامعلوم است.

بر اساس یافته های محققان؛

علائمی که نشان میدهد شما باهوش هستید

برای اینکه بتوانید فرد باهوشی باشید نیازی به مدرک های آن چنینی ندارید. در حقیقت نشانه های باهوشی بسیار ظریف هستند و اگر آن ها را نشناسید ممکن است نتوانید باهوش بودن خود یا سایر افراد را تشخیص دهید.

پیام رسان های بدون مجوز اما مجاز!

فعالیت خواص در شبکه های فیلتر شده؛ خطای فرهنگی غیر قابل جبران

خطاهای فرهنگی قابل جبران نیستند و این نکته بسیار مهمی است. آیا رئیس جمهور توجه کافی به این امر کرده اند؟! با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، شبکه های ضداجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفتند و بسیاری از مسئولین علاوه بر اینکه با حضور در نجس افزارهای دشمن باعث مشروعیت آنها شدند،

گزارشی از کاسبان اربعین!

خدمات رایگانی که برای زائران هزینه دار می شود

مسئولین کشورهای مختلف در این فصل اقدام به کاهش هزینه های تمام شده برای مسافران می کنند تا هزینه های مسافرت کاهش و صنعت گردشگری آنها پیشرفت کند اما متاسفانه این موضوع در کشور ما برعکس است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات