جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه

«جنگ‌طلب» نیستیم اما «جوابی پشیمان‌کننده»به متجاوز خواهیم داد

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: ما از جنگ استقبال نمی‌کنیم اما اگر کسی به کشور ما تجاوز کند، چنان درسی خواهد گرفت که دیگر هرگز فکر تجاوز به سرش راه ندهد.

متخصص تغذیه مطح کرد:

دیابتی ها مصرف میوه های شیرین را به طور کامل حذف نکنند

افرادی که دیابت دارند باید بیش ازدیگران مراقب سلامتی و خوارک خود باشند افراد دیابتی ضمن اینکه باید از خوردن زیاد میوه های شرین خودداری کنند نمیتوانند بطور مطلق مصرف این میوه ها را حذف کنند. از همین رو بهتر است از میوه هایی مثل سیب، خیار، انگور قرمز استفاده کنند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

پرداخت نقدی سود سهام عدالت منتفی می‌شود

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس پیشنهاد داده تا پرداخت سود سهام عدالت به صورت نقدی به مردم منتفی شود و جناب رئیس جمهور نیز موافقت اولیه خود را با این پیشنهاد نشان داده اند

امام جمعه نصرآباد:

راه مقابله با زیاده خواهی دشمن تقویت اقتدار کشور است

حجت الاسلام کمال دشتی گفت: راه مقابله با زیاده خواهی دشمن توسعه و تقویت اقتدار نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

خطیب جمعه محمد آباد:

سپاه قدرت بازدارنده توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام کوهگرد سپاه را قدرت بازدارنده توطئه های دشمنان دانست و تصریح کرد: سپاه پاسدران متعلق به همه مردم و امروزه در دل تمام مردم جای گرفته و نقش خود را در پاسداری از این نظام مقدس به خوبی ایفا کرده است.

امام جمعه ورزنه:

کسی حق ندارد علیه قوه قضائیه جوسازی کند/ کشت پاییزه آب رها سازی شود

حجت الاسلام شامحمدی گفت: اگر آب هست باید برای همه باشد برای کشاورز و غیر کشاورز هم ندارد و اگر نیست باید معادل آن که حق آبه شرعی و قانونی کشاورزان است را بپردازید.

سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری

متقاضیان خرید ملک در بافت ناکارآمد شهری وام دریافت می‌کنند

سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری گفت: صندوق مسکن یکم وام عادی که بانک‌ها پرداخت می‌کنند هیچ فرمول خاصی ندارد و با سود هشت درصد واقعی است که برای متقاضیان خرید ملک در بافت‌های ناکارآمد شهری در نظر گرفته شده است.

مشاوران آمریکایی اعلام کردند؛

مقامات آمریکایی بخش‌هایی از سخنرانی روز جمعه ترامپ درباره ایران را لو دادند

مقامات آمریکایی اعلام کردند ترامپ در سخنرانی روز جمعه خود بر این نکته تاکید خواهد داشت که برجام در راستای منافع ملی آمریکا نیست.

مسؤول آموزش فوریت‌های پزشکی اصفهان مطرح کرد

راهکارهای امدادی در مواجه با شرایط خاص در اربعین+جزئیات

مسؤول آموزش مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در همایش سلامت در اربعین برخی از اقدامات اولیه راهکارهای امدادی را در مواجه با شرایط خاص تشریح کرد.

وقتی قبح یک معضل اجتماعی از بین میرود؛

جوانانی که مقابل چشم هزاران نفر زندگی را دود می‌کنند

این روزها مصرف سیگار و موادمخدر توسط نوجوانان و جوانان در گوشه و کنار شهرهای بزرگ و کوچک به راحتی به چشم می‌خورد و قبح این معضل اجتماعی در جامعه ریخته شده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات