امروز؛

مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی روستای بخش بن رود /تصاویر

مراسم تجلیل از ۵۶ نفر شوراهای اسلامی ۱۷ روستای بخش بن رود دوره چهارم در سالن گلزار شهدای روستای بلان و قورتان با حضور صادقی بخشدار و حجت الاسلام شریفی امام جمعه روستای کفران و فارفان برگزار شد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس انتقاد کرد:

سود گرانی گوشت و لبنیات در جیب دلالان/ضرورت نظارت دولت بر فروش محصولات لبنی و پروتئینی

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد بر اینکه دلالان با افزایش چند برابری نرخ گوشت، تعادل بازار گوشت را برهم می‌زنند، گفت: افزایش قیمت سرسام آور لبنیات و گوشت بطور مستقیم اجحاف در حق مصرف کننده و دامداران است.

سرپرست سازمان قطارشهری اصفهان مطرح کرد:

اجرای تور رایگان متروگردی و طرح آموزش شهروندی قطارشهری اصفهان

سرپرست سازمان قطارشهری اصفهان و حومه گفت: تور متروگردی ایستگاه‌های قطارشهری و همچنین طرح آموزش شهروندی مترو، همزمان با راه‌اندازی فاز سوم خط یک، با استقبال گسترده شهروندان آغاز شد.

در پی کشف جدید دانشمندان؛

با تغییر دمای بدن سردرد میگرنی خود را درمان کنید

کارشناسان روزانه شیوه‌ جدیدی برای کمک به کنترل، کاهش علائم و جلوگیری از بروز حمله‌های سردرهای میگرنی معرفی می‌کنند.

حریرچی در نشست خبری مطرح کرد؛

رشد منفى جمعیت در روستاها/ تغییر هرم سنى جوان به میانسالی در کشور

سخنگوى وزارت بهداشت گفت: از سال ٧٠ رشد جمعیت در روستاها منفی بوده که علت عمده آن مهاجرت است.

به مناسبت سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع)

صلابت و مدارا در سیره امام کاظم علیه السلام چگونه بود؟

امروز مصادف با سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع) است. دوران امامت این امام همام از سال ۱۴۸ ه.ق که حضرت امام صادق(ع)به شهادت رسید. آغاز شد. آن حضرت در این دوران با چهارخلیفه سفاک به مقابله پرداخت: منصور دوانیقی، مهدی عباسی، هادی و هارون الرشید خلفای جلادبنی عباس در این عصر بودند.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان:

شهروندان در حفظ نظافت و زیبایی بستر زاینده رود همکاری کنند

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان از شهروندان خواست تا در حفظ نظافت و زیبایی بستر زاینده رود چه در زمان پر آبی و چه در زمان خشک بودن آن همکاری کنند.

نشست تا ۵ سال آتی

طوفان تشنگی ریشه بناهای تاریخی اصفهان را سوزاند

طوفانِ تشنگی، تیشه سهمگین درد را بر ریشه بناهای تاریخی اصفهان فرود آورده است به نوعی که کارشناسان احتمال فرونشست بناهای تاریخی اصفهان تا ۵ سال آینده را مطرح می‌کنند.

بیانیه خانواده شهید محسن حججی:

شاید امروز و فردا شدن‌ها برای بازگشت پیکر محسن زمینه‌ساز انقلابی بر دل‌ها باشد/ اگر قرار بود منتظر برگشتن محسن باشیم به رفتنش رضایت نمی‌دادیم

در بیانیه خانواده شهید حججی آمده است: شاید امروز و فردا شدن‌ها خودش زمینه‌ساز انقلابی بر دل‌ها باشد، مثل قصه اسارت و شهادت امید داریم بازگشتش هم اثرگذار و ارزشمند باشد؛ در برابر ملت فهیم و بزرگوار ایران سر تعظیم فرود می‌آوریم و خواستار حضور در راهی هستیم که محسن برایش رفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع):

۱۰۰۰ نفر از شرق اصفهان به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شدند

سرهنگ عجمی، فرمانده ناحیه بسیج امام علی(ع) اصفهان گفت: در سال جاری ۵۵۰ نفر از شرق اصفهان به اردوی راهیان غرب و ۶۰۰ نفر در قالب ۱۳ اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده اند.

آخرین اخبار

تبلیغات