آیت الله ناصری:

همه موجودات و اشیا از ولایت امیرالمومنین اطاعت می کنند/ مومنان برای مال دنیا به کسی ضرر نمی زنند

آیت الله ناصری، استاد برجسته اخلاق گفت: علت اینکه متقین، شر و ضرری برای دیگران ندارند، این است که حب دنیا نداشته و برای دنیا به کسی ضرر نمی زنند، چون می دانند که دنیا ارزشی ندارد.

حجم مصرف ۳۰ تا ۵۰ هزار میلیاردی پوشاک در ایران؛

سورچرانی برندها در بازار پوشاک کشور/تولیدکننده داخلی حمایت عملی می‌خواهد

مطابق آمارهای رسمی حجم مصرف پوشاک و اقلام مرتبط با آن رقمی نزدیک به ۳۰ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان است از این میزان تنها ۶۰ درصد بازار پوشاک در اختیار تولیدکننده داخلی است و اجناس قاچاق و برندها در بقیه بازار کشور جولان می دهند.

حجت‌الاسلام سالک:

بازدید از مراکز نظامی توطئه جدید آمریکا

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آمریکایی‌ها با طرح بازدید از مراکز نظامی ایران دنبال یک توطئه جدید علیه ملت ایران هستند و این نشان می‌دهد که برخی آمریکایی‌‌ها را گستاخ‌تر از گذشته کرده‌اند.

به استقبال سر می رویم؛

سلفی عزت مردم شهر تودشک با شهید محسن حججی/ تصاویر

خبرنگار اصفهان شرق، در اقدامی خود جوش اقدام به راه اندازی کمپین سلفی عزت با حضور جوانان دهه هفتادی شرق اصفهان کرد و تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شد.

سرلشکر باقری در همایش حقوق دفاعی:

هماهنگی با ناوهای آمریکایی برای ایران خنده‌دار است/ اخطار به هواپیمای متجاوز کوچکترین هشدار ایران است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هماهنگی با ناوهای آمریکایی برای ایران مسئله‌ای خنده‌دار است، تاکید کرد: اگر اتفاقی از سوی تروریست‌ها برای سکوهای نفتی ایران در خلیج فارس بیفتد، آیا ناوهای خارجی پاسخگو هستند؟

دبیر علمی کنگره راینولوژی ایران عنوان کرد:

عوارض جراحی بینی عروسکی را جدی بگیریم/ خطرات تزریق ژل لب

دبیرعلمی ششمین کنگره بین المللی انجمن علمی راینولوژی ایران با اشاره به عوارض جراحی بینی عروسکی وتزریق ژل در لب و گونه گفت:فلسفه جراحی پلاستیک صورت حفظ کارکرد طبیعی صورت و ایجادنمایی زیباست.

به بهانه اعلام احتمال بازگشایی چای‌خانه ها؛

قُل‌قُل دوباره قلیان ها در اصفهان!/ بازگشایی احتمالی چای‌خانه ها دغدغه شورای شهر پنجم

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان در پاسخ در مورد وضعیت چایخانه داران و آیا اینکه احتمال گشایش آن‌ها وجود دارد یا خیر، گفت: تصمیم های اعضای دوره چهارم شورا در این خصوص برای ما قابل‌احترام است ولی ممکن است که ما در این رابطه، نقطه نظرهایی داشته باشیم.

معضل جدی این روزهای جامعه؛

چرا دختران ایرانی خود را قربانی زیبایی می کنند؟

مطابق آمارها ایرانی ها یکی از مصرف کنندگان عمده لوازم آرایشی در دنیا محسوب می شوند و این اتفاق در حالی رخ می دهد که بسیاری از خانم ها با علم به مضرات این لوازم می گویند: «بکش و خوشگلم کن». دختران ایرانی

در مراسم یادبود شهید محسن حججی

پدر شهید حججی: محسن ثابت کرد «تهاجم فرهنگی»بر جوانان در دهه ۹۰ هم «بی‌اثر» است

پدر شهید محسن حججی گفت: با وجود تمام مشکلات و تهاجمات فرهنگی موجود در دهه ۹۰ محسن ثابت کرد می‌توان همچون دهه ۶۰ سالم و ولایی زندگی کرد و “تهاجم فرهنگی” بر جوانان در دهه ۹۰ هم “بی‌اثر” است.

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان:

کارت ملی هوشمند طی ۲۰ روز صادر می شود

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان گفت: در حال حاضر برای صدور کارت ملی هوشمند سرعت و فرصت معقولی وجود دارد و طی ۲۰ روز کارت ملی هوشمند صادر می شود و مردم می توانند با استفاده از فرصت باقی مانده برای تعویض کارت ملی قدیم شان و تبدیل به کارت ملی هوشمند جدید اقدام کنند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات