همسر شهید مدافع حرم جاویدالاثر خطاب به همسر شهید «محسن حججی»

صبر زینبی شما، یادآور «ما رایت الا جمیلا» در صحنه کربلا بود

همسر شهید جاویدالاثر حاج محمود شفیعی گفت: همسر شهید بودن، یعنی اینکه وقتی مرد زندگی ات همچون میثم تمار در مسیر لبیک به اربابش خارج از مرز های جغرافیایی، اطیعوا المولی می شود و برای این لبیک، به شغالان داعشی باج نمی دهد.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر اصفهان:

جاری بودن زاینده‌رود بر سلامت مردم تأثیرگذار است/ رئیس‌جمهور وعده خود را عملیاتی کند

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جاری بودن زاینده‌رود علاوه بر مباحث زیست‌محیطی نقش مؤثری بر سلامت شهروندان اصفهانی دارد که امیدوارم وعده رئیس‌جمهور در این خصوص عملیاتی شود و با جاری شدن آب رودخانه، اصفهان شهری سالم با شهروندانی سالم و بانشاط باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مطرح کرد؛

دولت از برچسب زدن با عنوان «اصفهان برخوردار» بپرهیزد/ افزایش دو برابری سرانه فرهنگی شهر اصفهان

آذربایجانی رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر اصفهان خطاب به دولت دوازدهم گفت: از زدن برچسب خلاف واقع «اصفهان برخوردار» پرهیز کنید و به شهر و استان اصفهان نیز نگاه ویژه داشته باشید.

مدیرکل میراث‌فرهنگی اصفهان اعلام کرد

فعالیت ۲۰۸ اقامتگاه بوم‌گردی در استان اصفهان/ توسعه اقامتگاه‌ها به ۱۷ شهرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: هم‌اکنون ۲۰۸ اقامتگاه بوم‌گردی در ۱۷ شهرستان استان در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی سازمان غذا

از خرید میوه‌های خشک شده فله‌ای خودداری کنید

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی سازمان غذا و دارو گفت: میوه‌های خشک شده‌ای که به صورت فله‌ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می‌رسد، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.

بازار داغ انتخاب رشته؛

هزینه تراشی کنکور این بار با وعده انتخاب رشته

با اعلام نتایج کنکور ۹۶، هزینه‌تراشی‌های صنعت کنکور همچنان برای داوطلبان ادامه دارد و در این مرحله موسسات خصوصی با برگزاری همایش‌های مختلف این بار برای انتخاب رشته فعال شده‌اند.

نوشته‌های اهالی موسیقی برای محسن حججی

می‌بینم قصه‌ات به «سر» رسید/ نماینده ما تویی نه سلفی‌بگیران

تعدادی از هنرمندان فعال حوزه موسیقی طی روزهای گذشته نسبت به شهادت مظلومانه محسن حججی رزمنده مدافع حرم به دست تروریست های داعش واکنش نشان دادند.

در یادداشتی به مناسبت شهادت محسن حججی:

بی تردید امنیت کشور مدیون شجاعت شهید حججی و مدافعان حرم است

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی به مناسبت شهادت محسن حججی تاکید کرد: بی‌تردید امنیت کشور مدیون شجاعت شهید حججی و مدافعان حرم است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی:

رسیدگی به ۱۰۰هزار درخواست مشمولان/راه اندازی سامانه اعزام به خدمت

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی سامانه اینترنتی اعزام به خدمت مشمولان در آینده نزدیک خبر داد.

همسر شهید حُججی:

چیزی جز زیبایی ندیدم/ الگوی محسن در زندگی سردار سلیمانی بود

تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی را فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم و این اسیر محسن من است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات