پایان انتظار چند ساله؛

اداره ثبت احوال بخش بن رود افتتاح شد/ تصاویر

اداره ثبت احوال بخش بن رود، به دنبال پیگیری های چند ساله و انتظار مردم این شهر، ظهر امروز در جمع مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

در بازدید مسئولان از دهکده اقتصاد مقاومتی فارفان:

ورود ۲۲۰ نفر به صورت مستقیم در عرصه های اقتصاد مقاومتی روستای فارفان/ حمایت های بسیج سازندگی به ثمر نشست

عصر امروز بازدید یک روزه فرماندار اصفهان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از طرح های اقتصاد مقاومتی در روستای فارفان به منظور پیگیری مشکلات مردمی انجام شد.

رئیس پلیس راه اصفهان:

کاهش ۱۹درصدی تصادفات فوتی در استان اصفهان/ عامل ۵۴درصد تصادف ها واژگونی است

رئیس پلیس راه استان اصفهان اعلام کرد: آمار تصادف های فوتی در جاده های این استان طی چهار ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۹ درصد کاهش نشان می دهد.

سونامی نمک، مهمان ناخوانده برای کشور؛

خشکسالی؛ پیامد بی توجهی به حفظ محیط زیست شرق اصفهان/ حیات زاینده‌رود تنها راه جلوگیری از تبدیل گاوخونی به کانون فرسایشی

پدیده خشکسالی و بی آبی به آسانی می تواند سایر عرصه های زندگی مردم ما را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و چرخ زندگی را در مناطق کوچک نظیر شرق اصفهان از حرکت باز دارد؛ بنابراین توجه به امر خشکسالی و پدیده بی آبی به عنوان یک موضوع مهم باید مد نظر فعالان محیط زیست قرار گیرد.

امام جمعه اصفهان:

شیعیان باید در مراسم حج نمونه‌ای از یک شیعه واقعی را به مسلمانان جهان معرفی کنند

امام جمعه اصفهان گفت: شیعیان باید در این مانور عظیم، نمونه‌ای از یک شیعه واقعی و انقلابی را به مسلمانان جهان معرفی کنند و در این راستا همه دستورات اسلام از جمله دوری از اسراف، رعایت بهداشت، رعایت حال افراد ناتوان، همدلی و مشارکت را به منصه ظهور بگذارند.

معرفي قطب هاي صنايع تبديلي

لنگرود؛ قطب تولید نان برنجی / پرداخت ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات به نانوایی های کوچک خانگی

سید ابراهیم جوادین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نان برنجی در لنگرود است. او بیش از ۱۷ سال است که نان برنجی تولید می کند. سید ابراهیم هم، زمانی یکی از چای کاران موفق لنگرود بوده اما کسادی بازار چای او را به سوی تولید نان محلی سوق داده است. او دراین باره می گوید: «در سال ۴ بار برداشت چای داشتیم و بسیار هم موفق بودیم اما کسادی بازار ناگزیرم کرد شغلم را تغییر دهم.

درآمدی پایدار برای سرمایه گذاری در شرق اصفهان؛

کشت گلخانه‌ای راهکارمناسب مقابله با تنش‌های آبی/ تصاویر

کشت گلخانه‌ای راهکار مناسبی برای مقابله باتنش‌های آبی در اراضی کشاورزی شرق اصفهان بوده که در این چند سال اخیر با تکلنولوژی به روزتری در حال گسترش است.

معاون شرکت آبفا اصفهان مطرح کرد

رعایت ۸۵ درصدی الگوی مصرف آب توسط مردم اصفهان

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آب و فاضلاب اصفهان در سال‌های اخیر با اقدامات فنی و مهندسی، فرهنگی و تعرفه‌ای که در دستور کار قرارداد منجر شد که هم اکنون ۸۵ درصد مردم الگوی مصرف را رعایت کنند.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان خبر داد:

کاهش ۱۵ درصدی میزان عملکرد کشت شهرستان اصفهان با تاخیر در رهاسازی آب پاییزه

صادقی گفت: در مواجهه با خشکسالی های پی در پی باید طرح های صرفه جویی آب فعال شود و در این زمینه ۲۰۰ حوضچه پرورش ماهی در شرق اصفهان احداث شده است.

به مناسبت هفته جهانی شیر مادر؛

تغذیه با شیر مادر ضامن یک عمر سلامتی/سلاحی که می‌توانید با آن به بیماری‌ها رکب بزنید

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت:مادران برای افزایش شیر در روز‌های نخست تولد نوزاد، باید مایعات بیشتری مصرف کند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات