رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج:

«حج» فرصت بی‌نظیر معنوی و اجتماعی/ آمریکا از همه تروریست‌ها خبیث‌تر است/مسلمانان مراقب اختلاف‌افکنی باشند

رهبر انقلاب اسلامی یکی از ویژگیهای ممتاز فریضه حج را «ظرفیت بی‌نظیر اجتماعی» آن برشمردند و تأکید کردند: حج مظهر «عظمت، وحدت و یک‌پارچگی و قدرت امت اسلامی» است که با اَعمال و شرایط خاص، هرسال بی‌وقفه، در یک نقطه معین، انجام می‌شود.

توصیه کارشناسان؛

مواد خوراکی تقویت کننده سیستم ایمنی را بشناسید

برخی مواد غذایی خاص دارای مواد معدنی و ترکیبات ارگانیک هستند که می توانند تغییراتی اساسی در تقویت سیستم ایمنی بدن ایجاد کرده و آن را در برابر بیماری های مختلف مقاوم نگه دارند.

«پنچری» چرخ تولید سریال در رسانه ملی

سالهاست این چرخه معیوب تولید سریال در سیما را چند تهیه کننده، نویسنده و کارگردان مشخص در انحصار خود دارند آنچه می‌تواند در حوزه تولید موجب اتفاقی تازه شود، قطع روند انحصارگرایی در حوزه تولیدات سیماست.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان:

آئین بزرگداشت ۴۰ امام‌زاده استان اصفهان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با دهه کرامت آئین بزرگداشت ۴۰ امام‌زاده شاخص استان اصفهان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت غلّه و خدمات بازرگانی اصفهان عنوان کرد:

۱۶۸ هزار تُن گندم در استان اصفهان خریداری شد/ خرید تضمینی دانه روغنی کُلزا از کشاورزان ادامه دارد

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان، گفت: میزان خرید تضمینی گندم در استان از ابتدای فصل برداشت این محصول تاکنون، بیش از ۱۶۸هزار تُن به ارزش ریالی دو هزار و ۱۸۴ میلیارد ریال بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان مطرح کرد

واکنش به شایعه ربوده‌شدن کودک ۶ ساله اصفهانی/ هیچ پرونده‌ای در مورد گم‌شدن کودک نداریم

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: گم شدن کودک ۶ ساله در میدان انقلاب اصفهان که به صورت فیلم در شبکه‌های مجازی پخش شده، صحت ندارد.

پاسخ به یک سوال؛

اما و اگرهای نگه‌داشتن گوشی در شارژ بعد از ۱۰۰ درصد شدن

امروزه که شاهد باتری‌های لیتیوم یونی در تلفن‌های هوشمند هستیم، تفکرات مختلفی درباره این‌که چه‌طور عمر مفید باتری گوشی را افزایش دهیم، وجود دارد.

داستان تلخ آتنا و نسخه‌ای به نام سند ۲۰۳۰؛

آمار آزارهای جنسی در کشورهایی که سند ۲۰۳۰ در آن‌ها اجرا شد/ فیلم

موافقان سند ۲۰۳۰ ادعا می‌کنند در صورت اجرای این سند و آموزش‌های جنسی به کودکان، از حوادثی همچون ماجرای دردناک قتل آتنا جلوگیری خواهد شد.

یک صعود، یک خاطره؛

کوهنوردان هرندی به قله ماریشنان در سلسله کوه های فلات مرکزی ایران صعود کردند

پانزدهمین برنامه هیئت کوهنوردی بخش جلگه با نشاط و شادابی ورزشی در سلسله کوه های فلات مرکزی ایران در بخش کوهپایه از توابع شرق اصفهان انجام شد.

انتقاد از وزرارت ارشاد؛

پس از اکران پنجاه کیلوآلبالو و گشت۲ ما منتظر سومی هستیم!

در سیاست و جمهوریت می‌گویند«میزان، رای ملت است». آیا با همین نگاه می توان در مورد هر فیلمی ارزش گذاری کرد و گفت «میزان، استقبال مردم از یک فیلم است».

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات