رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان:

مقابله‌ به‌ مثل در برابر تحریم‌های جدید وظیفه دولت است/ دولت‌مردان با ارائه لایحه‌ای، جواب محکمی به رفتار آمریکایی‌ها بدهند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله‌ به‌ مثل در موضوع وضع تحریم‌های جدید علیه ایران، وظیفه مجلس نیست بلکه وظیفه دولت است زیرا دولت بر سر این مسائل در برجام توافق کرده است.

گزارشی از گرانی بی حد و اندازه پیاز؛

کشاورزان شرق اصفهانی هیچ خیری از گرانی پیاز ندیدند/ ۷۰ درصد کاهش کشت پیاز در بخش مرکزی شهرستان اصفهان

هیئت مدیره صنف کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: به دلیل بی مهری های مکرر دولت در زمینه خرید پیاز از کشاورز طی سال های گذشته، امسال با کاهش کشت این صیفی پرمصرف به میزان ۷۰ درصد در بخش مرکزی شهرستان اصفهان مواجه بودیم.

مدیرعامل سازمان میادین استان اصفهان خبر داد

توزیع گوشت کیلویی ۳۲ هزار تومان در بازارهای روز کوثر

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری استان اصفهان گفت: با هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان اصفهان حدود ۷۰۰ لاشه گوشت مورد تائید سازمان نظام پزشکی وارد بازارهای روز کوثر شده است و با قیمت کیلویی ۳۲ هزار تومان توزیع و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به منظورکنترل بهتر بر شرایط و احساسات؛

کارهایی که هرگز وقتی استرس دارید نباید انجام دهید

هنگامی که در یک موقعیت استرس زا قرار می گیرید به تکنیک‌های آرامش بخشی همچون شمردن اعداد، آب خوردن، دور شدن از موقعیت و مواردی از این قبیل فکر می‌کنید.

آیت الله ناصری در دیدار طلاب و روحانیون؛

یقین داشته باشیم حضرت ولی عصر (عج) مشکل سربازان خود را حل می کند

آیت الله ناصری تاکید کردند: یقین داشته باشیم حضرت ولی عصر (عج) مشکل سربازان خود را حل می کند، پس ما هم با فرمانده و اربابمان رابطه نزدیک تری داشته باشیم.

بازخوانی عملیات مرصاد از زبان رزمنده اصفهانی؛

عملیات مرصاد، منافقیق را از نفس انداخت/ با ایمان و اقتدا به نهضت عاشورا، محاسبه دشمن را برهم می زنیم

محمود براتی یادگار عملیات مرصاد گفت: منافقین در عملیات مرصاد سیلی محکمی از مردم خوردند و امروز نیز با اعتقاد و ایمان برگرفته از نهضت عاشورا باید حرکت کرد تا دشمن نتواند نقشه های خود را برآورده کند.

دختر امام خمینی(ره):

اسرائیل درصدد آزمودن جهان اسلام است/شتاب دادن به یهودی‌سازی قدس

دختر امام خمینی(ره) گفت: اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در راستای آزمودن واکنش جهان اسلام و شتاب دادن به یهودی‌سازی بیت‌المقدس انجام شده است.

به‌مناسبت ۵ مرداد، سالروز عملیات مرصاد

خاطراتی که بر تن‌های زخمی نمک می‌پاشد/ مردان غیور دیروز تکرار می‌شوند

۲۹ سال پیش در چنین روزی عملیات مرصاد یا فروغ جاویدان اتفاق افتاد و پس از چند روز درگیری ایران به سرافزاری رسید و این سربلندی را مدیون جوانان لایق و باغیرت آن روزها هستیم.

مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد

مهلت ۵ساله ایران برای حل بحران آب/دولت افغانستان به آب ایران تجاوز کرد

مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه در زمینه آب ۵۰ سال غفلت کرده ایم، گفت: برای حل بحران آب فقط ۵ سال فرصت داریم.

در جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان

آیت‌الله جنتی: برخی در داخل سیاست آمریکا در قبال سپاه را اجرا می‌کنند

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ما نباید در این شرایط نهادی مانند سپاه را که بازوی رهبر انقلاب است به اسم تفنگدار محکوم کنیم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات