نماینده مردم اصفهان در مجلس:

ضرورت تصویب لایحه مقابله با تحریم و زیاده خواهی آمریکا در مجلس/ توان کشور در برابر بدعهدی آمریکا باید ارتقاء یابد

دکتر عابدی گفت: طرح دوفوریتی مقابله به مثل با آمریکا و زیاده خواهی هایش به کمیسیون رفت و ظرف مدت ده روز پاسخ مربوطه خواهد آمد.

در پی مصوبه شب گذشته کنگره آمریکا

هشدار ستادکل نیروهای مسلح به دولت ترامپ

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: دولت ترامپ بیش از گذشته نسبت به رویکردهای نظامی خود در محیط انقلاب اسلامی دقت و مراقبت داشته باشد.

جزئیات طرح 120 میلیون دلاری از زبان مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها

مهابادی: اصفهان دروازه ورود گردشگران به ایران است/ ارتقای خدمات فرودگاه بین‌المللی اصفهان

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: فرودگاه اصفهان را یک فرودگاه معمولی را نمی‌دانیم، این شهر دروازه اصلی ورود گردشگران به ایران و نقطه‌ای برای معرفی تمدن این سرزمین به جهانیان است.

مدیر امور سینمائی حوزه هنری اصفهان

اکران فیلم« ۲۱ روز بعد» از ۲۰ مردادماه در سینماهای اصفهان/ استقبال از فیلم «ساعت ۵ عصر»

مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سینمایی” ۲۱ روز بعد” به کارگردانی محمدرضا خردمندان، بیستم مرداد اکران می‌شود؛ در این مقطع زمانی از فیلم “ساعت ۵ عصر” استقبال خوبی صورت گرفته است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان اعلام کرد

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بازی‌های بومی و محلی خواهران نواحی مقاومت بسیج استان اصفهان

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان گفت: نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بازی‌های بومی و محلی خواهران نواحی مقاومت بسیج استان اصفهان با حضور ۲۴ ناحیه از نواحی سرزمینی مقاومت بسیج استان اصفهان به میزبانی شهر اصفهان برگزار می‌شود.

امروز برگزار شد؛

همایش سالک را از چهره شهر پاک کنیم در شهر ورزنه/ تصاویر

به گزارش اصفهان شرق، همایش و آموزش یک روزه مهمترین روش های پیشگیری و کنترل بیماری سالک با حضور دکتر ترکزاد مدیریت مرکز بهداشت شماره یک شهرستان اصفعان، دکتر فیاض معاون مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان، مسئولان شهر ورزنه و بخش بن رود و جمعی از مردم شهر ورزنه در سالن اجتماعات کانون پرورشی […]

تبیین مفهوم آتش به اختیار/قسمت سوم؛

«پیام انقلاب و اصل ایصال» نکته اصلی در کار فرهنگی است/ لزوم ورود انقلابی ها به بخش فرهنگ

در کار فرهنگی باید تلاش بر آن باشد که اصول انقلاب و پیام آن در جامعه و در افکار عمومی تبیین و ترویج شود تا در نتیجه ی آشنایی جامعه با این اصول و پیام ها، بتوان مسیر انقلاب اسلامی را تا حصول نتیجه و وصول به اهداف والای آن طی کرد.

بحران آب در اصفهان را جدی بگیریم؛

تنها ۳۸۹ میلیون متر مکعب آب پشت سد باقی مانده است/ ۶ سال زمان تا احیای کامل زاینده رود

بحران آب جدی است و به گفته عابدی، نماینده مردم اصفهان در خانه ملت، اگر بودجه و اعتبار کافی باشد و از همه توانمان استفاده کنیم، حداقل شش سال زمان می‌برد تا زاینده رود احیا شود.

یک کارشناس مسائل هسته‌ای

تحریم های جدید بسیار گسترده تر از قبلی هاست/ مجلس قانون جاری کشور برای توقف اجرای تعهدات ایران را اجرا نکرد/اکنون باید پرسید تحریم ها شامل چه چیزی نمی شود؟

یک کارشناس مسائل هسته‌ای با انتقاد از ضعف قوه مجریه در برخورد با آمریکا تصریح کرد: دلیل دیگری که آمریکا در چند سال اخیر تحریم های خود را شدت بخشیده است، ضعف دولت ما در مقابله با تحریم هاست به طوری که بی جهت امتیاز های گسترده ای به آمریکا داده و به آنها اعتماد کردند و عملاً کشور را در معرض تحریم های جدیدی قرار دادند.

مواد مغذی موجود در برنج؛

خواصی که با شستن برنج از بین می رود

همه ما احساس خوب در پوست و موی خود را دوست داشته و به زیبایی اهمیت می دهیم و برای حفظ زیبایی پوست و موی خود ناگزیر به استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی هستیم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات