مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان

آخرین وضعیت کاروان‌های حجّ تمتع استان اصفهان/ چشم‌انتظاری مشتاقان به «لیست‌های انتظار»

با توجه به اتمام ظرفیت کاروان‌های حج تمتع در سطح استان اصفهان، لیست‌های انتظاری تهیه‌شده که در صورت انصراف افراد، علاقه‌مندان دیگری به این سفر معنوی اعزام می‌شوند.

گفتاری از آیت الله جوادی آملی؛

شب قدر قلب ماه مبارک رمضان است/ در شب قدر از خدا چه بخواهیم

ما باید چه بخواهیم، چطور بخواهیم، با چه حال بخواهیم ،که با دست پر برگردیم، نظام ما دولت و ملت ما در سایه این دعاهای ما از مشکلات برهند و به مقصد برسند؟

مردی برای همیشه‌ تاریخ؛

امید، تلاش و اخلاص؛ مهمات «آتش به اختیار بودن»

حاج ابراهیم همت تمام سالهای زندگی اش آن جایی که احساس می کرد نیاز است در ابعاد امنیتی و اقتصادی تا علمی و فرهنگی و نظامی آتش به اختیار بود در حالی که در بیشتر موارد از طرف ارگانهای ذیربط مورد کم لطفی قرار می گرفت.

تشعشعات قرن بیست‌ویکم

تأثیر امواج موبایل و وای‌فای بر باروری زنان و مردان/ سکوت مراجع رسمی

به گفته محققان سردرد، خستگی، اختلالات خواب، عوارض گوارشی، اختلالات حافظه، استرس، افسردگی، ایجاد تومور مغزی، ناباروری در مردان و زنان و بروز سرطان بخشی از عوارض استفاده طولانی از گوشی و امواج وای‌فای است که مراجع رسمی در برابر آن سکوت کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

فعالیت ۳۰ تیم مقابله با روزه‌خواری در اصفهان/دستگیری ۴۳متکدی سارق

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: برای ماه مبارک رمضان و مبارزه با روزه خواری ۳۰ تیم در این استان فعال است.

گفتگو با حجت الاسلام علی شهریاری

جاده باریک فرمانداری اصفهان: افشای روابط و درخواست ابطال انتخابات شورای شهر بهارستان

این نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر بهارستان با تاکید بر لزوم افشاء تخلفات انتخاباتی، نتایج انتخابات شورای اسلامی این شهر را بی اعتبار دانسته و گفت: رواج نوعی بدبینی در بدنه مردمی بهارستان مخلوق اقدامات ناصواب تعدادی از مسئولان و تعدادی از نامزدها است

وابستگی رفتاری به اینترنت، هم فرصت و هم تهدید

زندگی مجازی و کاهش تعاملات اجتماعی/ افزایش اعتیاد اینترنتی در بین نوجوانان و جوانان

کاهش ارتباط کلامی و خلاصه شدن عواطف و احساسات یک خانواده در پیام های ارسالی صفحات مجازی از تبعات اعتیاد به فضای مجازی است، استفاده بیمارگونه از اینترنت، نوجوانان را از فعالیت های مفید و سازنده ، انجام فعالیت های درسی، ورزش کردن و ارتباط با همسالان بازداشته و در فرآیند اجتماعی شدن آن موثر است.

استاندار اصفهان

ضرورت بر تسریع در افزایش بهره وری آب بخش کشاورزی

استاندار اصفهان گفت: با توجه به وجود مشکلاتی در افزایش بهره وری آب بخش کشاورزی بویژه در شرق اصفهان، این مشکلات باید بسرعت برطرف شود.

رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی

تفکیک و ادغام وزارتخانه‌ها اولویت نیست/ حاصل تجربه کشورهای توسعه یافته مقابله با تصدی‌گری دولت است

به گفته رئیس کمیسیون ویژه تولید ملی مجلس شورای اسلامی، تجربه هر دو سیاست تفکیک و ادغام وزارتخانه‌ها در کشورهای توسعه‌یافته وجود دارد اما ویژگی مشترک همه این کشورها، وجود سازمان دولتی سبک و کوچک و اولویت قرار گرفتن مقابله با تصدی‌گری دولت است.

جانشین فرمانده انتظامی اصفهان خبرداد

کاهش ۲۵ درصدی وقوع جرایم در ماه رمضان در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: میزان وقوع انواع جرائم در ۱۵ روز نخست ماه مبارک رمضان ۲۵ درصد در استان اصفهان کاهش یافته است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات