از جمله فیلم های خوش ساخت و جذاب جشنواره

ویلایی‌ها ضدجنگ، سیاه نما و وطن‌فروشانه نیست

ویلایی ها در صدر بهترین های جشنواره سال گذشته بود؛ ولی همان بهتر که منیر قیدی با کناره گیری محجوب خود، نشان داد که اهل هنر را به سیمرغ های بلورین بی رنگ و لعاب جشنواره های سیاست زده، نیازی نیست

قائم مقام شورای فرهنگی اجتماعی زنان:

حضور زنان در ورزشگاه نه به صلاح زنان و نه به صلاح کشور است

روح افزا گفت: حضور زنان در ورزشگاه ها نه به صلاح زنان، نه به صلاح مردان و نه به صلاح کشور اسلامی است چرا که هم اکنون در ورزشگاه های ما مردان هم گاهی به راحتی نمی توانند حضور داشته باشند.

رئیس اداره اوقاف ناحیه ۲ اصفهان:

۵۰۰۰ جلد قرآن کریم در مساجد بدون درآمد استان اصفهان توزیع شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۲ اصفهان گفت: ۵۰۰۰ جلد قرآن کریم در تحقق نیات واقفان نیک‌اندیش اصفهانی در ماه مبارک رمضان در مساجد بدون درآمد استان اصفهان توزیع شده است.

استاندار اصفهان تاکید کرد:

تکلیف حق‌آبه‌های حوضه آبریز زاینده‌رود تا شهریور مشخص شود

استاندار اصفهان با بیان اینکه تکلیف حق آبه ها بین مناطق مختلف حوضه آبریز زاینده رود باید تا شهریور ماه مشخص شود، گفت: آب منطقه ای باید این موضوع را تعیین تکلیف کند و حداکثر تا ۱۵ تیرماه اولین جلسه بررسی حقابه های مناطق برگزار شود.

در ادامه اهدا سفر حج به بانوی نیکو کار ایرانی؛

دیدار نرگس کلباسی با سرپرست حجاج ایرانی

نرگس کلباسی به دیدار سرپرست حجاج ایرانی رفت.

متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی بیان کرد؛

با این نکات کلیدی انرژی بدن‌تان را تا پایان ماه رمضان حفظ کنید

برای داشتن انرژی بادوام تر تا پایان ماه رمضان، باید به کیفیت غذای سحری توجه ویژه داشت. وعده سحری ضروری است زیرا مانع از گرسنگی شده و توان تحمل شما را در طول روز افزایش می دهد.

یک بررسی؛

تفاوت کلاهبرداری سنتی – رایانه‌ای با کلاهبرداری اینترنتی را بدانید

کلاهبرداری رایانه‌ای یا اینترنتی یکی از جرائمی است که می‌توان آن را یکی از قدیمی‌ترین اشکال جرائم رایانه‌ای با ابعاد مالی دانست، ارتکاب این جرم امروزه به یک معضل جدی در فضای سایبر تبدیل شده و سهم اصلی در حوزه جرائم مالی را به خود اختصاص داده است.

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان

تعداد خودروهای سواری در اصفهان بیش از ظرفیت این شهر است

معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: یکی از مشکلات اصلی اصفهان، حجم بالای ترافیک این شهر است زیرا تعداد خودروهای سواری در اصفهان بیش از ظرفیت آن است.

فوق تخصص گوارش و کبد مطرح کرد؛

روزه داری، عامل کاهش وزن و دفع سموم زائد بدن/ توصیه های تغذیه ای برای گوارش و سلامتی در ایام روزه داری

بیشتر مشکلات گوارشی و اختلالات مربوط به دستگاه گوارش در ماه رمضان به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی سالم، پرخوری و افراط در بعضی گروه های غذایی و البته تحرک نداشتن اتفاق می افتد.

پدیده این روزهای دنیای رسانه

سلفی در مجازی، بحران در واقعیت

با دقت به شبکه‌های اجتماعی و پروفایل‌های مردم می‌بینیم که این روزها بیشتر افراد برای پروفایل‌های‌شان هم از عکس‌های سلفی خودشان استفاده می‌کنند و رشته فراگیر سلفی سردراز دارد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات