مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری

شعرخوانی بانوان، پیشکسوتان و شهرستانی‌ها در محضر رهبر انقلاب/ حضور شاعرانی از چند کشور

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری گفت: دیدار امسال نیز همانند هر سال همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت(ع) برپا خواهد شد و عمدتاً شاعران جوان خواهند بود که برای نخستین بار در محضر ایشان شعر می‌خوانند.

خطیب جمعه ورزنه:

خطر سند ننگین ۲۰۳۰ از حادثه تروریستی بیشتر است

حجت الاسلام شا محمدی گفت: رهبر جامعه اسلامی به روح و فرهنگ اصیل اسلامی بیشتر اهمیت می دهد و معلوم می شود که این سند ننگین ۲۰۳۰ یونسکو خطرش از حادثه تروریستی بیشتر است.

رئیس مجلس در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی تهران:

آمریکا، داعش بین‌المللی است/ سپاه و نیروی قدس خط قرمز نظام است/ سنای آمریکا از کمترین عاطفه هم برخوردار نیست

لاریجانی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران یک نیروی مردمی فداکار است گفت: سپاه پاسداران و نیروی قدس خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه محمد آباد:

امنیت کشور مدیون تدبیر رهبری است

حجت الاسلام هاشمی گفت: امروز امنیت کشور ما مدیون رهبری های شجاعانه و هوشیارانه رهبر معظم انقلاب و رشادت و از جان‌گذشتگی جوانان مومن است که در عراق و سوریه حضور پیدا می‌کنند و بعضی از آن ها جان خود را فدا کرده‌اند و برخی منتظر شهادت هستند

توصیه محققان به والدین کودکان نوپا؛

مصرف جایگزین های شیرگاو موجب کوتاه قدی می شود

نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد کودکانی که شیر سویا، بادام یا سایر جایگزین های شیر را می خورند در مقایسه با کودکان مصرف کننده شیر گاو، کمی کوتاه قدتر هستند.

مسؤول كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد اصفهان خبر داد

اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۱ در بیش از ۳۰۰ مسجد اصفهان/ حضور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در نمایشگاه قرآن

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: امسال طرح ملی قرآنی ۱۴۵۱ با محوریت سوره‌های ملک و واقعه از ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت سه ماه در سطح ۳۰۰ مسجد منتخب استان اصفهان برگزار می‌شود.

مشکلی که از مرز بحران گذشته است؛

خشکسالی یا بحران مدیریت آبی/ سرچشمه مشکلات زاینده‌رود کجاست؟

شواهد نشان می‌دهد؛ بیش از آنکه خشک‌سالی موجب فصلی شدن رودخانه دائمی زاینده‌رود شود؛ برداشت‌های بی‌رویه دولت و عدم نظارت بر برداشت‌های غیرقانونی در بالادست، این بحران را ایجاد کرده است.

معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان خبر داد

افزایش ۱۲۰ درصدی آمار کودکان کار در خیابان‌های اصفهان

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان گفت: تعداد کودکان کار سال گذشته ۳۴۹ نفر و در سال قبل از آن ۱۵۷ نفر بود که افزایش ۱۲۰ درصدی را نشان می‌دهد.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی حادثه تروریستی پایتخت؛

این جنایات خللی در عزم ملّت ایران ایجاد نمی‌کند

حضرت آیت الله خامنه ای در پی حادثه‌ تروریستی در روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در تهران، که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم روزه دار انجامید، پیام تسلیتی صادر کردند.

در حمله تروریستی تهران؛

اسلحه تروریست‌های داعش در حمله به مجلس و حرم امام (ره) چه بود؟/ فرمانده شجاعی که با AKS-۷۴ به صحنه آمد +عکس

نکته جالب دیگر در این عملیات، سلاحی بود که در دست یک فرمانده ارشد سپاه مشاهده شد. AKS-۷۴U از جمله سلاح هایی است که برای اولین بار در ایران به صورت رسمی دیده می شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات