معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

برخی پزشکان عمداً مادران را به سزارین سوق می‌دهند/ زایمان طبیعی کاملاً رایگان انجام می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در طرح تحول سلامت، اگر کسی توانایی زایمان طبیعی داشته باشد می‌تواند به صورت کاملاً رایگان در بیمارستان‌های دولتی عمل زایمان خود را انجام دهد.

آیت‌الله سبحانی در هشتمین برنامه چشمه معرفت:

ایمان مستحکم حضرت خدیجه(س) تأثیر ویژه‌ای در بقای اسلام داشت

آیت‌الله سبحانی گفت: حضرت خدیجه (س) تمام اموال خود را برای اسلام به پیامبر(ص) داد، کارهای زیادی کرد و ایمان مستحکم ایشان تأثیر ویژه‌ای در بقای اسلام داشت.

استاندار اصفهان

ضرورت برنامه‌ریزی برای کاهش ساعات پیک مصرف برق در تابستان

استاندار اصفهان گفت: از آنجا که در تابستان با کمبود احتمالی برق مواجه خواهیم بود ، در این راستا وزارت نیرو ساعاتی را مشخص می‌کند و با مشوق‌ها، ساعات پیک مصرف برق را کاهش می‌دهند.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه:

پس از چند سریال طنز نیاز بود اثری مثل «نفس» روی آنتن برود

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما درباره پخش سریال «نفس» در ماه رمضان بیان کرد که این مجموعه به دلیل اتفاقات خرداد ماه در زمان انقلاب و همچنین تنوع در پخش انتخاب شده است.

رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی‌شاپ‌ اصفهان مطرح کرد:

قیمت‌ رقابتی در بازار بستنی‌فروشی‌های اصفهان

رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی‌شاپ‌ اصفهان گفت: از اواخر ماه‌های سال گذشته تاکنون طی شش ماه است که قیمت‌ها در بین واحدهای صنفی در بازار اصفهان رقابتی و آزادسازی شده است.

در مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره)

بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رسانه‌های بین‌المللی

بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) بازتاب گسترده ای در رسانه‌های بین المللی داشت.

مردمی و اسلامی بودن قیام پانزده خرداد؛

از ماجرای دستگیری امام خمینی(ره) در ۱۵ خرداد ۴۲ تا قیامی که رنگ خون گرفت

۱۵ خرداد، روز قیام خونین مردم جان برکفی است که به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند تا سلطه طاغوتیان را از کشورشان برچینند.

رئیس اداره بهداشت محیط و سلامت کار وزارت بهداشت

بلاهایی که با خرید پنیرهای باز فله ای سرتان می آید/ پنیرهایی باز با طعم آلودگی و میکروب

رئیس اداره بهداشت محیط و سلامت کار وزارت بهداشت با اشاره به برخی تخلفات لبنیاتی ها گفت: پنیرهای باز فله ای خطرات زیادی برای سلامتی به همراه دارد که باید از خرید آنها اجتناب کرد.

پیوند عمیق دین و سیاست

قیام خونین ۱۵ خرداد، سرآغاز شکوفایی نهضت و انقلاب اسلامی

قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ در حقیقت نقطه عطف و سرآغاز شکوفایی انقلاب اسلامی و یادگاری نیک از پیوند عمیق دین و سیاست بوده که توده‌های عظیم مردم با مرجعیت شیعه که در وجود حضرت امام خمینی(ره) به طور خاص تجلی پیدا کرده پیوند عمیق تری برقرار کردند.

یادواره ای برای همسر پیامبر مهربانی ها؛

خدیجه کبری (س) الگوی زنان مسلمان

حضرت خدیجه (س) اولین بانویی است که به پیام آسمانی پیامبر(ص) پاسخ مثبت داد و در کنار رسول خدا با همه توانی که داشت در مقابل مشرکان ایستاد و مقاومت کرد و ثروت سرشار خود را برای پیشرفت اسلام در طبق اخلاص گذاشت.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات