یک میهمانی ساده در ماه خدا؛

سُنت خوب افطاری ساده/ فیلم

سنت زیبا و خداپسندانه افطاری ساده در ماه مبارک رمضان، با کمک و همت جمعی از خیران نیکوکار، در شهر اصفهان برپا و اجرا شد.

اصولی برخط خمینی کبیر از دیدگاه امام خامنه ای مدظله العالی؛

سیره و منش امام(ره)؛ ایستادگی در برابر تحمیل و نفوذ قدرت های خارجی

امام خمینی (ره) آنچنان در قول خود مصمم و راسخ بود که هیچ گونه تزلزلی در او مشاهده نمی شد و این همه به خاطر ایمان محکم و یقین قلبی به پروردگار عالَم بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد:

ضرورت پیش بینی و اجرای سامانه دوم آب اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به تغییر رنگ و قرمز شدن رودخانه زاینده رود که هفته گذشته رخ داد، گفت: طی سال های گذشته با بروز حوادثی در زاینده رود تامین آب آشامیدنی مردم دچار مشکل شد بنابراین برای تامین آب شرب مردم اصفهان نیازمند دو سامانه آبرسانی هستیم.

روزنامه وال‌استریت‌ژورنال

سیا مرکزی ویژه برای جاسوسی از ایران تشکیل داد

منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، سازمانی جدید را با مأموریت گردآوری و تحلیل اطلاعات مربوط به ایران تشکیل داده است.

به منظور احیای باغ‌های اصفهان

طرح اهدای نهال به شهروندان اصفهانی برای نخستین بار انجام می‌شود

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: با اجرای طرح اهدای نهال به شهروندان اصفهانی، باغ‌های اصفهان احیا می‌شود.

اندیشه و آرمان امام آینه ها؛

«احیای اسلام» در عصر حاضر با ایستادگی در برابر غرب و شرق

به تحقیق امام خمینی(ره) را می توان احیاگر اسلام در عصر حاضر دانست؛ آن هم اسلامی که نه در چارچوب مرزهای جغرافیایی کشورمان بلکه نتیجه آن را در صدور آن پس از قریب به چهل سال می توان جستجو کرد.

رمضان یک فرصت طلایی؛

روش کاهش وزن با روزه داری چگونه است؟

اگر دچار اضافه وزن هستید، می‌توانید با دقت در انتخاب مواد غذایی در ماه رمضان هم به اعمال شرعی خود بپردازید و هم به تناسب اندام بسیارخوبی دست یابید.

آیت‌الله نوری‌همدانی:

تکلیف ۲۰۳۰ مشخص شود؛ نمی‌گذاریم چیزی خلاف شرع و اسلام در کشور اجرایی شود

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه غصه امروز این است که یونسکو سند ۲۰۳۰ را بدهد با هر عنوانی در این کشور جمهوری اسلامی امضا بشود و کسی هم پاسخگو نباشد، گفت: باید تکلیف این موضوع مشخص شود، به هیچ وجه نمی‌گذاریم چیزی خلاف شرع و اسلام در کشور اجرایی شود.

توسط پلیس فتای اصفهان صورت گرفت

شناسایی ۷۵۰۰ عنوان مجرمانه در فضای مجازی در اصفهان

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان از اقدام پیش دستانه این پلیس در شناسایی هفت هزار و ۵۰۰ عنوان مجرمانه در فضای مجازی و برخورد با متخلفان در دو ماهه نخست امسال خبر داد.

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اصفهان:

رئیس جمهور به وعده جلوگیری از خشکی زاینده‌رود عمل کند/ لزوم توجه به زاینده‌رود همچون دریاچه ارومیه

عضو کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم رئیس جمهور با توجه به وعده‌ای که در سال‌های قبل و قول دیگری که در آخرین سفر خود به مردم اصفهان در زمان تبلیغات ریاست جمهوری داده عمل کند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات