امام‌ جمعه نصرآباد:

فرهنگی که اجانب تحویل ما بدهند از اسلحه ابرقدرتها خطرناکتر است

حجت الاسلام کمال دشتی گفت: فرهنگی که اجانب تحویل ما بدهند از اسلحه ابرقدرتها خطرناکتر است، دشمن برنامه ریزی کرده تا به صورت ارام و تدریجی و با اجرای سند ۲۰۳۰ با زور و اجبار ما را به یک شهروند با فرهنگ غربی تبدیل کند.

مسئولین برای رفع مشکلات و خدمت به مردم تلاشی جدی داشته باشند

حجت الاسلام کریمی گفت: مردم ما مردمی انقلابی، متعهد و شهید پرور هستند و مشکلات زیادی گریبانگیر این مردم عزیز است که از منتخبین می خواهیم در مسیر مرتفع شدن مشکلات و خدمت به مردم تلاشی جدی داشته باشند.

امام جمعه شهر محمدآباد:

اگر امت در خط امام حرکت نکند قطعا از دشمنان سیلی خواهد خورد/امام به جای اعتماد بر ابرقدرت ها به مردم اعتماد داشت

حجت الاسلام هاشمی گفت: زمانی که ملت ما در خط امام حرکت کند و پایبند به مکتب امام باشند هیچگاه شکست نخواهند خورد و در غیر این صورت از دشمنان سیلی خواهند خورد.

از پیگیری کشتارگاه صنعتی تا بیماری سالک در جلسه شورای بهداشت شرق اصفهان

در این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط با مرکز بهداشت شماره یک اصفهان در خصوص بیماری سالک از جمله جمع آوری نخاله های ساختمانی توسط شهرداری و دهیاریهای بخش بن رود ، دفع بهداشتی پساب فاضلاب و آب های سطحی همکاری لازم را داشته باشند و همچنین مسئله احداث کشتارگاه صنعتی شرق اصفهان در ورزنه با توجه به مصوبات جلسه های قبلی فرمانداری پیگیری شود.

تشنگان حقیقت بخوانند؛

زراندوزی در اندیشه امام روح الله/ سیره الهی بر مدار ساده زیستی

به گواهی بسیاری از نزدیکان آن رهبر فرزانه، استفاده از لباسهای ساده و تعویض نکردن وسایل غیر ضروری زندگی در سالیان رهبری ایشان را می توان بهترین الگو برای کسانی دانست که داعیه تبعیت از ایشان را داشته اند.

مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان اصفهان خبر داد:

رزمایش شبکه‌های بهداشت و درمان اصفهان برای مقابله با تب کنگو

مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان اصفهان گفت: کلیه شبکه‌های بهداشت و درمان با حضور تیم‌های امدادی و سازمان‌های مرتبط با بیماری‌های زیستی، یک رزمایش زیستی برای نحوه برخورد با بیماری تب کریمه کنگو برگزار کنند.

آیت‌الله ناصری:

حقیقت عبادت پناه بردن به خداو و تقاضای بخشش از اوست

استاد اخلاق و عرفان حوزه علمیه اصفهان گفت: حقیقت عبادت پناه بردن به خداوند و تقاضای عفو و بخشش از او بوده و یکی از وظایف ما دعا کردن است، زمان افطار وقت استجابت دعاست و به همین دلیل لازم است سر سفره افطار دعا کنیم چون دعای سر سفره افطار مورد قبول خداوند است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه امام علی (ع) مطرح کرد:

شبکه اینترانت شباب، راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است

سرهنگ عجمی در حضور بسیجیان جرقویه علیا گفت: همه حوزه ها باید به ایجاد شبکه شباب فعال اقدام کنند تا بتوانیم با سرعت زیاد به اهداف بسیج در محیط مجازی دست پیدا کنیم.

همزمان با ماه مهمانی خدا؛

توزیع یک هزار و ۴۰۰ سبد کالا به ارزش ۹۸۰ میلیون ریال بین مددجویان کمیته امداد جرقویه علیا

مدیر کمیته امداد جرقویه علیا گفت: هر سبد غذایی شامل برنج، روغن مایع، ماکارونی، سویا، پنیر، خرما، عدس، مرغ و رب گوجه بود که هزینه این اقلام با ارزش ۹۸۰ میلیون ریالی از طرف کمیته امداد جرقویه علیا و مرکز نیکو کاری و خیریه امام حسن مجتبی(ع) شهر حسن آباد پرداخت شد.

استاندار اصفهان:

اجرای طرح ۹ ماده‌ای احیای حوضه آبریز، ضامن جاری بودن زاینده‌رود

استاندار اصفهان گفت: اصفهان شهر مرجع و دارای شهرت بین‌المللی است بنابراین شورا و شهردار منتخب نیز باید در تراز یک شهر بین‌المللی بوده و اقدام به برنامه‌ریزی مدون و اجرای اصولی مدیریت شهری در تراز یک شهر مرجع کنند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات