دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد؛

تایید ابتلای ۲ نفر به تب کنگو در اصفهان/آمادگی تمام بیمارستان‌ها

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: آمار موارد مشکوک به تب کریمه کنگو در این استان چهار مورد است.

مشکل کاربران اینترنتی؛

چرا سرعت اینترنت دریافتی کاربران از مخابرات پایین است؟

در طول زمان مراکز محدود و کابل های مسی ضخیم منتقل کننده جریان جای خود را به مراکز زیاد با فاصله کم و سیم های نازک تر دادند.

مدیرعامل ستاد دیه کشور

کمک یک میلیارد و ۳۱۳میلیون تومانی رهبر معظم انقلاب به زندانیان غیر عمد در ۹ سال گذشته/برگزاری ۲۹۰ جشن گلریزان در ماه رمضان

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: رهبر معظم انقلاب طی ۹ سال اخیر به منظور کمک در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مبلغی معادل یک میلیارد و ۳۱۳ میلیون تومان را به ستاد دیه اهدا کرده‌اند.

رئیس صنف کشاورزان شرق اصفهان:

بستن زودهنگام آب زاینده‌رود به کشاورزان خسارت می زند/ دولت به وعده‌های قبلی خود در حوزه آب عمل کند

محسنی گفت: برای به ثمر رسیدن کشت کشاورزان شرق نیازمند چند روز زمان اضافی برای آبیاری مزارع است و در صورت بسته شدن زود هنگام آب رودخانه آسیب به محصولات کشت شده وارد می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان

محرومان مهمان سفره خیّران می‌شوند/ جمع‌آوری ۴ میلیارد تومان در طرح ایتام

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۸۸ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده در شب‌های ماه مبارک رمضان مددجویان مهمان سفره افطار کمیته امداد هستند.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان

۵ رمضان سالروز نخستین حکومت نظامی کشور در اصفهان

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: پنجمین روز از ماه مبارک رمضان امسال با سی و نهمین سالگرد یاد و خاطره شهیدان انقلابی این روز در اصفهان مصادف است.

معضل لاینحل شهرهای بزرگ؛

معضلی به نام متکدیان غیربومی در اصفهان/گدایانی که عاشق اصفهان شده‌اند

تکدی‌گری معضلی بزرگ برای شهری است که تمام تلاشش را می‌کند برای حفظ چهره‌ای زیباتر، اما همه این تلاش‌ها با وجود حجم ورودی متکدیان به شهر نیمه‌کاره می‌ماند و مسئولان را در چاره‌اندیشی دچار مشکل می‌کند.

زمان دقیق بستن سد زاینده رود مشخص شد؛

زاینده رود ۱۹ خرداد ماه از جریان می افتد

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان گفت: مطابق تصمیم کمیته ۱۵ نفره آب و کشاورزی استان اصفهان، مقرر شد سد زاینده رود ۱۹ خرداد ماه بسته شود.

یک روانشناس عنوان کرد

راه‌های کاهش استرس شب امتحان/ «عدم تسلط بر دروس» از دلایل بروز استرس امتحان

یک روانشناس گفت: با توجه به اینکه دانش‌آموزان می‌دانند باید در انتهای سال امتحان دهند لازم است از مدت‌ها قبل برای آن برنامه‌ریزی کنند زیرا بخش عمده استرس به دلیل عدم آمادگی برای امتحان است.

استاد اخلاق؛

راه‌های نجات انسان از گناهان دنیوی به روایت آیت‌الله ناصری

استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان توبه را از راه‌های نجات انسان در زمانی که به گناهان دنیوی مشغول است دانست و گفت: انسان متوجه نیست که در این دنیا چیزی به جز اعمالش برای وی باقی نمی‌ماند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات