چند بیماری بدون علائم؛

۶ بیماری که دیر متوجه آنها می شوید

برخی بیماری ها ممکن است بسیار جدی و حتی تهدید کننده حیات شما باشند، زیرا به صورت بسیار آهسته بروز می کنند و هیچ گونه نشانه ای ندارند. در اینجا به بررسی شش بیماری رایج می پردازیم که تقریبا بدون علائم اولیه بروز می کنند و نشانه ها زمانی پدیدار می شوند که بسیار دیر شده است.

امام جمعه موقت شهر اژیه:

عوامل فتنه هنوز در بین مردم و مسئولین کشور هستند

حجت الاسلام کریمیان گفت: سر دم داران فتنه هنوز در بین مردم هستند و ما اطلاعاتی داریم که در طراحی فتنه ای دیگر هستند، در این انتخابات ما باید به آن ها بفهمانیم انشا الله پشت سر رهبری جلو برویم و و فرامین این مرد بزرگ و با بصیرت کامل یک تو دهنی در دهان عوامل فتنه خواهیم زد.

امام جمعه کوهپایه:

بعضی از خواص کشور در فتنه ۸۸ مردود شدند

حجت الاسلام شاکری با تبیین بیانات حضرت امام خامنه ای در مورد فتنه گفت: انتظار ما از خواص این است که در شرایط فتنه برای روشنگری به میدان بیایند در حالی که بعضی از خواص در فتنه ۸۸ مردود شدند.

امام جمعه ورزنه:

مسئولان به وعده خود در رها سازی آب برای کشاورزان عمل کنند

حجت الاسلام شامحمدی: حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلی متر بارندگی را در بالادست شاهد هستیم که این آب ها همه سرازیر می شوند به پشت سد زاینده رود و همانطور که مسئولان وعده داده اند جهت رهاسازی آب برای کشاورزان به وعده و تعهد خود عمل کنند.

امام جمعه کفران:

بصیرت مردم مایه هوشیاری و تصمیم به هنگام در فتنه ۸۸ شد

حجت الاسلام شریفی بصیرت بالای ملت شریف ایران را مایه هوشیاری و تصمیم به هنگام در فتنه ۸۸ عنوان کرد و با بیان بخشی از دلایل فتنه به دلایل دشمنی امریکا و غربی ها با نظام اسلامی پرداخت.

امام جمعه نصرآباد:

حماسه ۹ دی خاموش کننده آتش فتنه ۸۸ و بیانگر عمق بصیرت مردم بود

حجت الاسلام دشتی با بزرگداشت حماسه ۹ دی و تجلیل از این حماسه مردمی که خاموش کننده آتش فتنه ۸۸ و بیانگر عمق بصیرت مردم بود، از بی بصیرتی برخی مسئولین در برابر فتنه انتقاد کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته‌امداد

بیش از ۲۰۰۰ مددجوی کمیته امداد تسهیلات خوداشتغالی دریافت کردند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته‌ امداد استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۲ هزار و ۳۴۵ مددجوی تحت پوشش کمیته‎امداد، حدود ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی دریافت کرده‌اند.

امام جمعه شهر هرند:

۹ دی طومار فتنه گران با روشنگری رهبر معظم انقلاب در هم پیچیده شد

حجت الاسلام حسینی: متأسفانه برخی تکلیف خود را در فتنه ۸۸ انجام ندادند، مردود شدند و جامعه را تا لب پرتگاه سقوط بردند که خوشبختانه با روشنگری رهبر معظم انقلاب در ۹ دی طومار فتنه گران در هم پیچیده شد.

جوانان بخوانند؛

لپ‌تاپ را روی پایتان نگذارید!

به نظر می‌رسد این روزها، لپ‌تاپ‌ها به دلیل امکان استفاده در مکان‌های مختلف از روی کاناپه گرفته تا روی نیمکت پارک، درحال پیشی گرفتن از دسکتاپ‌ها هستند

با نگاه به آخرین اثر ابوالقاسم طالبی

ایران، یتیم خانه جهان دیروز و خانه امید یتیمان جهان امروز

فیلم یتیم خانه ایران یک غفلت تاریخی را از بین می‌برد و حافظه این ملت را به جای خود باز می‌گرداند و عبرت بسیار بزرگی در اختیار ما قرار می‌دهد. اگر ما همین عبرت را درک کنیم تا ابد اسیر قدرتهای پوشالی چون انگلستان نخواهیم شد

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات