کارشناس اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:

خانواده به عنوان مهم ترین نهاد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

ژاله: توجه بیشتر والدین به مسائل شبکه های اجتماعی، اینترنت و سایر رسانه ها ضروری است؛ چرا که خانواده مهم ترین نهاد اجتماعی در جامعه است که ارتقاء دانش و مهارت در این کانون مهم می تواند از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

مسئول کانون شهید رجایی شهر حسن آباد:

۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

صادقی: ۹ دی ماه و حماسه عظیم و فراموش نشدنی ملت ایران به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، حماسه ای که دست قدرت الهی به یاری ملت ایران آمد و بساط فتنه و فتنه گران را برچید.

بخشدار جرقویه علیا:

حماسه ۹ دی روز تجلی اقتدار ملی و سیاسی مردم ایران است

بهزاد فر: ۹ دی در واقع نمایشگاهی از غیرت مردم مؤمن، تکلیف مدار و متدین ایران اسلامی برای یاری جبهه حق در برابر باطل و تجلی اقتدار ملی و سیاسی تمامی مردم ایران بود که دستاوردها و آثار داخلی و خارجی بی شماری برای کشورمان داشت.

گرامیداشت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی در اصفهان:

راه‌اندازی ۹ مرکز یادگیری محلی برای آموزش و جذب بی‌سوادان/ امیدواریم تا پایان سال جشن ریشه‌کنی بی‌سوادی در استان برگزار شود

قائدی‌ها از پیشنهاد برای تدوین کتاب از افراد موفق در حوزه سوادآموزی استان اصفهان خبر داد/ قائمی خاطرنشان کرد: بعد از ۳۰ سال یادواره شهدای سوادآموزی استان اصفهان برگزار شد.

بیانیه حوزه‌ علمیه خواهران اصفهان

۹ دی روز پیشی گرفتن امت با بصیرت از خواص بی بصیرت بود

۹ دی ۱۳۸۸روز تجدید میثاق امام و امت است. روزی که ایمان در مقابل مصلحت اندیشی های سیاسی، رژه با صلابتی را به نمایش گذاشت. روز پیشی گرفتن امت با بصیرت از خواص بی بصیرت است.

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت:

با مصرف این ویتامین ها دیابت را ضربه فنی کنید

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مبتلایان به دیابت باید از مواد غذایی حاوی ویتامین های گروه B و اسید فولیک در برنامه غذایی خود استفاده کنند.

امام خامنه‌ای در ابتدای درس خارج فقه:

حادثه بی‌نظیر ۹ دی از نمونه‌های قدرت نظام است/ منع سلاح هسته‌ای مبانی بسیار مهم فقهی و عقلانی دارد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: حادثه بی‌نظیر ۹ دی و قدرت فکری مردم از نمونه‌های قدرت نظام است.

در سمینار پایداری مشترک منابع خاک و آب مطرح شد

«زاینده رود»، مهمترین سد جلوگیری از فرسایش خاک فلات مرکزی ایران

سمینار پایداری مشترک منابع خاک و آب، ضرورت همیشگی حوضه‌های آبی به‌همت کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی و با همکاری انجمن علوم خاک ایران در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی:

هدف پروژه نفوذ گرفتن روح انقلابی از کشور است/ بی بصیرت ها قربانی نفوذ غرب شدند

روزبهانی گفت: هر چه بصیرت مردم بالا رود، عاملی برای جلوگیری از نفوذ دشمنان و حفظ ساختار سیاسی مردم است زیرا در حیطه پروژه نفوذ، برخی جریان ها نگاه خود را به دست دشمنان منحرف می کنند.

معاون آموزش و پرورش اصفهان:

۹۸ درصد اصفهانی‌ها باسواد هستند

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه ۹۸ درصد اصفهانی‌ها باسواد هستند، گفت: استان اصفهان پس از مازندران و سمنان در رتبه سوم باسوادترین استان‌های کشور قرار دارد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات