نفیسه روشن:

بخاطر رفتن دوستم به شبکه جم گریه کردم

کاهش تولیدات نمایشی در سالهای اخیر باعث بروز اتفاقاتی شده که نفیسه روشن، مشکلات اقتصادی و رنجش هنرمندان از فضای رقابتی را از عواقب آن می داند.

کارشناس مسائل سیاسی:

سران فتنه هشت سال زجر تحریم را بر مردم تحمیل کردند/ زمان شناسی و اقدام به موقع مردم حماسه ۹ دی را رقم زد

رستگارفر گفت: امروز رهبر انقلاب به عنوان نائب امام عصر(عج) به عمارها نیاز جدی دارد، عمارهایی که دشمن را بشناسند و با استکبار هرگز سازش نکنند، نقشه های شیاطین داخلی و خارجی را شناخته، مردم را نسبت به آن آگاه و ملت را در صحنه نگه دارند.

جانشین اطلاعات عملیات کربلای4 مطرح کرد

روایت تلخ‌ترین لحظات دفاع مقدس/ می‌دانستیم عملیات لو رفته/ ولایت‌پذیری ۱۷۵ غواص دست بسته نیاز امروز کشور

جانشین اطلاعات عملیات کربلای۴ می‌گوید: طبق دیدبانی‌هایی که قبل از عملیات داشتیم متوجه تحرکات دشمن در جزایر بودیم که سنگرها و مواضعش را تقویت می‌کند و تمرکز نیرویی در سنگر‌هایش وجود دارد.

امداد و نجات هلال‌احمر استان اصفهان

بیش از نیمی از حوادث استان اصفهان، سوانح جاده‌ای است

در سه ماهه سوم سال ۹۵، حدود ۲ هزار و ۲۳۰ نفر مجموع حادثه دیدگان استان اصفهان بودند که بیش از نیمی از این افراد در سوانح جاده‌ای آسیب دیدند.

معاون سیاسی سپاه:

فتح حلب پیروزی همه جانبه و منشا تحولات راهبردی در منطقه بود

سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه، در جمع هیئت عاشقان ثارالله که در حسینیه ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) برگزار شده بود در رابطه پیروزی جبهه مقاومت در فتح حلب گفت: فتح حلب یک پیروزی همه جانبه و منشا تحولات راهبردی در منطقه بود.

یادمان فداکاری تیم‌های حفاظت پرواز؛

امنیت پایدار وامدار گارد آهنین سپاه

اهمیت حفظ امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را بر آن داشت که با بینش عمیق سیاسی و شناخت دقیق خود از شرایط کشور با صدور فرمانی تاریخی ، برقراری امنیت پرواز و حفاظت از فرودگاهها را به نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار نماید.

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان

تعیین ردیف بودجه در برنامه ششم برای نجات زاینده‌رود ضروری است

رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه راهی به‌غیر از ستاد نجات زاینده‌رود و در نظر گرفتن ردیف بودجه در سند برنامه ششم توسعه وجود ندارد، گفت: همدلی و هم صدایی گروه‌های مختلف برای حل مشکل زاینده رود، ضروری است.

سپاهان اصفهان - استقلال تهران؛

جذاب و دیدنی در گودال مرگ/ علی منصور یا ویسی؛ کدامیک قربانی می شود؟

سرمربی استقلال این روزها بابت کسب نتایج ضعیف هفته های اخیر این تیم که با حذف از جام حذفی نیز مضاعف شده زیر فشار بسیاری قرار دارد و هواداران این تیم دیگر تاب ادامه این نتایج را ندارند.

دیدگاه های مقام معظم رهبری در مورد حضرت عیسی بن مریم(ع)؛

عیسی بن مریم (ع) پیامبر برگزیده خداست / راه مسیح راه عدالت، انسانیت و محبت است

مقام معظم رهبری اعتقاد دارند اگر حضرت عیسی‏ مسیح (ع) امروز در میان ما می‏ بود، لحظه‌ای را برای مبارزه با سردمداران ظلم و استکبار جهانی از دست نمی ‏داد و گرسنگی و سرگردانی میلیاردها انسانی را که به وسیله قدرت‌های بزرگ، استثمار و به جنگ و فساد و ستیزه‏ خویی سوق داده می‏ شوند، تحمل نمی ‏کرد.

اولین قسمت از مجموعه پارک آزاد؛

من دوست دارم قانون را بشکنم، بخاطر … / فیلم

پایگاه خبری تحلیلی صاحب نیوز در مجموعه گزارش های «پارک آزاد» میان قشرهای مختلف مردم در سطح جامعه می رود و نظر آنان پیرامون موضوعات مختلف را جویا می شود. در اولین قسمت این مجموعه که به مناسبت ایام ۹ دی و روز حماسه و بصیرت تولید شده، مردم نظراتشان را درباره قانون و قانون شکنی اعلام کردند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات