پایان یک پرونده مهم و ضروری؛

اورژانس ۱۱۵ هرند راه اندازی شد/ شمارش معکوس برای افتتاح دفتر پلیس + ۱۰

رئیس شورای شهر هرند گفت: پیگیری های چند ساله باعث شد تا هرند از نعمت اورژانس بهره مند شود و در این خصوص خیرین، هزینه پرسنل امداد با مسئولیت شورای شهر را تا شش ماه آینده متقبل می شوند.

یک متخصص داروسازی بالینی عنوان کرد

استفاده از کورتون این بلاها را بر سر شما می آورد

مصرف طولانی مدت کورتون ها موجب تغییر در سوخت و ساز چربی و گلوکز می شود و استعداد ابتلا به دیابت یا نقص تحمل گلوکز در بدن افزایش پیدا می کند که این اتفاق منجر به ابتلا فرد به طور موقت یا دائم به دیابت می شود.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت خبر داد:

۱۲ دانشگاه علوم پزشکی ایران جزو یک درصد برتر دانشگاه‌های دنیا

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موارد مرگ های زودرس در ایران طی ۲۳ سال (از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۲) از ۳۰۰ هزار نفر به ۱۴۵ هزار نفر رسیده است که از کاهش ۵۰ درصدی در این زمینه نشان دارد.

دبیر رسانه ای دانشگاه فرهنگیان اصفهان:

برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر اصفهان

علیرضا معصومی از برگزاری نخستین دوره آموزشی سواد رسانه ویژه نخبگان فرهنگی دانشگاه فرهنگیان اصفهان خبر داد.

امام جمعه شهر هرند:

انجام واجبات را در اولویت امور دینی خود قرار دهیم

حجت الاسلام حسینی گفت: مسئولان باید در ارتباط با بد عهدی های امریکا که عملاً برجام را زیر پا گذاشتند پاسخ قاطع و مناسب بدهند.

مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان:

نیمی از مطالبات کارگران پلی اکریل تا شب عید پرداخت می‌شود

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: علت تأخیر در پرداخت حقوق کارکنان به سبب طولانی شدن انتخاب هیأت مدیره دولتی برای اداره امور کارخانه بوده و امیدواریم تا شب عید نیمی از مطالبات معوقه کارگران پلی اکریل پرداخت شود.

امام جمعه ورزنه:

۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

حجت الاسلام شامحمدی با غیرقانونی دانستن منشور حقوق شهروندی دولت اظهار کرد: دولت برای این منشور علاوه بر حق الجلسه و سایر هزینه ها بیش از یک میلیارد هزینه پیامک و تبلیغات کرده در حالی که با یک میلیارد بسیاری از مشکلات مردم را می توانست حل کند.

دوست خستگی ناپذیربشر در عصر حاضر؛

فضای مجازی خسته نمی شود!/ رژیم رسانه ای را جدی بگیریم

فضای مجازی سعی دارد به‌ تمامی نیازهای انسان در زندگی واقعی پاسخ دهد و در تمامی عرصه‌های زندگی انسان حضورداشته باشد. همین مسئله آن را به یک دوست خستگی ناپذیر تبدیل کرده است که البته می تواند آسیب هایی را برای انسان ها در پی داشته باشد.

امام جمعه قهجاورستان:

منشور حقوق شهروندی حرف تازه ای برای گفتن ندارد/ نه چرخ سانتریفیوژ ها چرخید نه چرخ زندگی مردم

حجت الاسلام قاسمی با بیان اینکه منشور حقوق شهروندی حرف تازه ای برای گفتن ندارد با انتقاد از پرداختن دولت به این مسائل، رفع مشکلات اقتصادی را از دولت خواستار شد.

شهردار اصفهان:

هنر بهترین ابزار گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی است

شهردار اصفهان هنر را بهترین ابزار برای گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند زنده‌رود یکی از ابتکارات مردم اصفهان در تحقق اقتصاد مقاومتی است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات