امام خامنه‌ای در مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان:

فردای کشور متعلق به شماست؛ آماده شوید/ یکی از اهداف دشمن نفوذ در نوجوانان و جوانان است

رهبر انقلاب با تأکید بر اهمیت علم‌اندوزی و خودسازی به‌عنوان شرط دستیابی به فردایی بهتر، تاکید کردند: فردای این کشور متعلق به شماست بنابراین با استفاده از فرصتها، خود را برای آن روز آماده کنید.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اصفهان خبر داد

ارسال ۲۵ مقاله علمی به دبیرخانه کنفرانس امام کاظم و امام جواد(ع)

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: تاکنون ۲۵ مقاله علمی پژوهشی به دبیرخانه سومین کنفرانس علمی پژوهشی امام موسی کاظم و امام جواد(ع) ارسال شده است.

نرگس آبیار در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

کار جنگ را ادامه می دهم

کارگردان فیلم سینمایی نفس گفت: این فیلم با محدودیت تبلیغات و سالن مواجه شده و در کل کشور تنها ۱۶ سالن برای اکران آن اختصاص داده شده است؛ اگر این فیلم را دوست داشتید، رسانه نفس باشید.

گوهریان؛ فوق تخصص جراحی تیروئید

رژیم غذایی کم‌ید عامل ابتلا به سرطان تیروئید/ آشنایی با مراقبت‌های پس از درمان سرطان تیروئید

سرطان تیروئید در سنین جوانی و میانسالی شیوع دارد و در خانم‌ها شایع‌تر است. در اکثر مواقع این سرطان به طور کامل از بین می‌رود و ویژگی مهم سلول‌های سرطانی تیروئید که آنها را از بقیه سرطان‌ها جدا می‌کند، این است که ید را بشدت جذب می‌کند.

در پی نقض برجام توسط آمریکا صادر شد

دستورهای مهم رییس جمهور به ظریف و صالحی/ مراحل پیش‌بینی شده در «برجام» برای رسیدگی به موارد ‏نقض را اجرا کنید

روحانی در دستور خود آورده است: به وزارت ‏امور خارجه دستور داده می‌شود نسبت به اجرای مراحل پیش‌بینی شده در «برجام» برای رسیدگی به موارد ‏نقض، اقدام نموده و دیگر پیگیری‌های حقوقی و بین‌المللی لازم را نیز به‌طور جدّی معمول دارد.‏

به بهانه غربت مادر دو شهید

داماد یک شبه‌ای که دیگر باز نگشت/ حال مادر فرمانده مصطفی خوب نیست

گاهی آن‌قدر به اسم شهدا تکیه دادیم و با آن بالا رفتیم که از سلوکشان غافل شدیم و مادرانشان را فراموش کردیم، سراغ از مادری گرفتیم که شهیدش در گلستان شهدا دو یادمان دارد، یکی کنار شهید خرازی و دیگری در قطعه جاویدالاثرها.

رئیس اتحادیه گز و شیرینی اصفهان

شیرینی شب یلدا افزایش نمی یابد

رئیس اتحادیه گز و شیرینی اصفهان با اشاره به نظارت بر فروش واحدهای عرضه‌کننده گز و شیرینی اصفهان گفت: شیرینی شب یلدا بدون افزایش قیمت در بازار اصفهان عرضه می‌شود.

«یک نان را 35 میلیون نفر می خوریم اما زیر بار ذلت نمی رویم»

برجام بازی تدبیریان و خواب خوش اقتصاد ایران!

مردم اقتصاد را هم چون عرصه های دیگر کشور مقاومتی می خواهند که در سایه هواپیماها و کالاهای لوکس و بچه پولداری برجامی روز به روز کمرنگ شده است.

یادداشت

پیشنهاد حضرت رسول (ص) به مسلمانان وحدت است یا برائت؟

منظور از وحدت امت اسلامی، وحدت در پرتو شعار توحید (لااله الاالله) است در مقابل شرک و کفر و نفاقی همچون آمریکا و اسرائیل و انگلیس، وهابیت و داعشی و این به معنای دست بر داشتن و دست کشیدن از معتقدات حقه و مسلم شیعه نیست.

تحولات سوریه

تمام«حلب» به آغوش سوریه بازگشت/ثبت بزرگترین پیروزی ارتش بر تکفیری‌ها

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت سرانجام پس از عملیات سخت و نفس‌گیر خود در محله‌های شرقی حلب، این شهر را به طور کامل از لوث تروریست‌های تکفیری پاکسازی کردند و امنیت و ثبات را به آن بازگرداندند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات