فرمانده قرارگاه سیدالشهدا خبر داد

برگزاری یادواره سرداران و ۴۵۰ شهید اطلاعات در اصفهان

فرمانده قرارگاه سیدالشهدا(ع) گفت: یادواره سرداران و ۴۵۰ شهید اطلاعات سه استان اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری، دوم دی ماه امسال در اصفهان با حضور مشاور عالی فرمانده کل قوا برگزار می‌شود.

مدیر صنایع کشاورزی استان اصفهان خبر داد:

بیش از ۱۱ درصد از شاغلان استان در بخش کشاورزی فعال هستند

مدیر صنایع کشاورزی استان اصفهان گفت: ۱۱٫۳ درصد از شاغلان استان در بخش کشاورزی فعال هستند و به همین دلیل لازم است حمایتهای بیشتری از این بخش انجام شود.

تحولات سوریه

پاکسازی ۹۶ درصدی شهر حلب/ نقشه

نیروهای جبهه مقاومت در ادامه عملیات خود در شهر حلب موفق شدند چند محله دیگر را پاکسازی کنند.

کوچه‌باغ‌هایی که نیازمند توجه جدی هستند

نصر آباد؛ قطب گردشگری طبیعی، شهری اصفهان

نصرآباد دهی از دهستان ماربین اصفهان بوده که امروز به شهر اصفهان متصل شده است و از وفور درختان و آب و گل های بنفشه به شهرت رسیده است. نام باستانی آن را «نرسی آباد» نوشته اند. چون قدمت آن را به نرسی، پادشاه ساسانی نسبت می دهند.

توصیه پلیس فتا به کابران شبکه های مجازی؛

دوستی‌های مجازی را محدود کنیم

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتای ناجا در خصوص دوستی‌های مجازی گفت: متاسفانه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به هر درخواست دوستی پاسخ مثبت می دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:

مسائل مالی و نیروی انسانی بزرگترین مشکلات آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بزرگترین مشکلات آموزش و پرورش استان اصفهان در زمینه مسائل مالی و نیروی انسانی است.

امام جمعه موقت اصفهان:

فحاشی به مقدسات اهل سنت خیانت آشکار است/ پرچم شیعه با وحدت بالا می‌رود

امام جمعه موقت اصفهان اظهار کرد: برخی رسانه‌های بیگانه در غرب به نام شیعه درست شده و به سران و مقدسات اهل سنت فحاشی می‌کنند که این یک خیانت آشکار است چرا که توهین به هرکس مخصوصاً چهره‌هایی که مورد توجه هستند یک جنایت است که از طرف دشمن انجام می‌شود.

نماینده فلاورجان در صحن مجلس تصریح کرد:

گذرنامه ایرانی ۱۲ رتبه در دولت روحانی پایین‌تر آمده است/ دولت پاسخ لجن‌پراکنی‌ها و اهانت‌های نخست‌وزیر انگلیس به ملت ایران را بدهد

گذرنامه ایرانی ۱۲ رتبه در دولت روحانی پایین‌تر آمده است/ دولت پاسخ لجن‌پراکنی‌ها و اهانت‌های نخست‌وزیر انگلیس به ملت ایران را بدهد

مدیرکل ارشاد اصفهان مطرح کرد

نگاه عمیق آیت‌الله مظاهری به طلاب خارجی و تقویت حوزه عملیه خارج از کشور‌

مدیرکل فرهنگ و ارشاد ‌استان اصفهان با بیان اینکه نگاه آیت‌الله مظاهری نسبت به عرصه بین‌المللی بی‌نظیر است، گفت: ایشان همیشه نسبت به تقویت جایگاه حوزه‌های علمیه خارج از کشور و حضور طلاب خارجی در اصفهان نگاهی عمیق داشته‌اند.

جانشین فرمانده سپاه اصفهان:

آیین دادرسی و جزایی جدید نیروهای مسلح ابلاغ شد/ معاونت حقوقی پشتیبان کارکنان سپاه و بسیجیان است

سردار فدا تصریح کرد: همان‌گونه که حمایت‌های قضایی از کارکنان سپاه و نیروهای بسیج انجام می‌گیرد، اگر احیاناً با تخلفی هم برخورد کنیم پیگیری آن را سریعاً انجام می‌دهیم.

آخرین اخبار

تبلیغات