مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی اصفهان خبر داد

افزایش ۴۰ درصدی صادرات استان اصفهان

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: صادرات استان اصفهان در سال جاری با ۴۰ درصد افزایش از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرد.

امام جمعه موقت اصفهان:

مشکل کشور مقابله با ویژه خواری‌ها و توطئه‌ دشمن است نه لغو یک سخنرانی/ درآمدهای ناچیز، بیکاری و گرانی امان مردم را بریده

امام جمعه موقت اصفهان گفت: امروز مشکل جدی مردم با درآمدهای ناچیز، بیکاری، گرانی و به خصوص در این زمستان گرانی گاز و کلاً انرژی است

موسوی لارگانی:

سران قوا به جای تمرکز بر حواشی به فکر مسائل اصلی کشور باشند/مسؤولان وقتشان را صرف مقابله با بدعهدی‌های آمریکا کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: انتظار ما از رئیس مجلس، رئیس دولت و رئیس قوه قضاییه این است که در این موقعیت و زمانی که رهبر معظم انقلاب بر رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید دارند، به جای تمرکز بر این حواشی به فکر مسائل اصلی کشور باشند.

امام خامنه‌ای در دیدار جمعی از بسیجیان سراسر کشور:

تمدید ۱۰ساله تحریم‌ها قطعاً نقض برجام است، ایران واکنش نشان خواهد داد/ برخی به دنبال رقیب سازی برای بسیج هستند

فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه تمدید ۱۰ساله تحریم‌ها قطعاً نقض برجام است، تأکید کردند: ایران قطعاً واکنش نشان خواهد داد.

رئیس تربیت‌بدنی سپاه اصفهان

اعلام ویژه‌برنامه‌های ورزشی هفته بسیج در اصفهان/ قلل مرتفع زیر گام ورزشکاران بسیجی

رئیس تربیت‌بدنی سپاه استان اصفهان گفت: به مناسبت هفته بسیج مسابقات ورزشی رده‌های مختلف بسیج با شرکت خواهران و برادران بسیجی در سراسر استان اصفهان برگزار می‌شود.

مسؤول حوزه بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش منطقه بن رود

هدف دشمنان، فروپاشی نظام های اسلامی است

مسؤول حوزه بسیج دانش آموزی گفت: هدف دشمنان تجزیه و فروپاشی نظام های اسلامی است و این گروها ها با حمایت آمریکا و عربستان رشد کرده اند .

لحظاتی قبل

آیت الله موسوی اردبیلی دعوت حق را لبیک گفت

آیت‌الله موسوی اردبیلی از مراجع عظام تقلید شیعیان، لحظاتی قبل دار فانی را وداع گفت.

مدیر دارالقرآن بسیج اصفهان

طرح تربیتی “اسوه حسنه” توسط دارالقرآن بسیج اصفهان

مدیر دارالقرآن بسیج اصفهان با اشاره به آموزش ۷۰۰ مربی قرآن کریم در طرح تربیتی اسوه حسنه پیامبر اکرم(ص) گفت: این طرح برای نخستین‌ بار در کشور توسط دارالقرآن بسیج اصفهان در تمامی شهرستا‌های استان اصفهان اجرا می‌شود.

جهاد در خط مقدم آشپزخانه؛

نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی/ زن رکن اقتصادی جامعه است

زن را می توان رکن مولد اقتصاد خانواده و جامعه دانست، رکنی که علاوه بر مدیریت فضای خانه و تربیت فرزندان، می تواند به صورت مستقیم وارد فضای جامعه شود و از طریق صرفه جویی های خرد و پرهیز از اسراف و رواج سبک زندگی درست، جامعه را اصلاح کند.

تا پایان امسال انجام خواهد شد؛

هوشمند کردن هزار موتورخانه در اصفهان برای کاهش آلودگی هوا

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در راستای طرح جامع کاهش آلودگی هوا، سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان موظف است در سال جاری نسبت به هوشمند کردن هزار موتورخانه اقدام کند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات