بخشدار جرقویه علیا:

شهرک صنعتی حسن آباد در حال خاموش شدن است

بهزادفر گفت: علت غیر فعال بودن واحدهای شهرک صنعتی عدم فروش محصولات تولیدی، عدم رقابت با محصولات وارداتی، گرانی مواد اولیه است.

همزمان با پایان بهار؛

برداشت ۵۰۰۰ تُن جو از مزارع شاهتور/ تصاویر

حدود ۵ هزار تُن جو از مزارع دهستان شاهتور برداشت و پیش بینی می شود نسبت به میزان سهم آبه داده شده به کشاورزان میزان برداشت گندم نیز به حد مطلوب برسد.

در مسجد حضرت اباالفضل(ع) برگزار شد؛

جمع قرآنی کبوتران سفید بال ورزنه ای به روایت تصویر

زنان و مردان متدین ورزنه ای در ماه رمضان، مجالس قرآنی خود را در مساجد این شهر برگزار می کنند و نگین درخشان این محافل حضور جوانان ورزنه ای است.

معاون آموزش و پرورش اصفهان

برنامه‌های اوقات فراغت به صورت خودگردان اجرا می‌شود/ تلاش برای اعطای گواهینامه مهارت به دانش‌آموزان

معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به دنبال این هستیم تا با همکاری اداره‌کل فنی و حرفه‌ای به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در طرح‌های اوقات فراغت گواهینامه مهارت آموزی داده شود تا کارنامه‌ای برای سابقه و توانائی آنها باشد.

شهردار اصفهان:

فاز نخست شهرک سلامت اصفهان امسال افتتاح می‌شود

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت‌های فیزیکی مناسبی داشته است، گفت: فاز نخست شهرک سلامت امسال افتتاح می‌شود.

ما را مدافعان حرم آفریده‌اند؛

شهید شیرحسین حسنی به جمع شهدای مدافع حرم پیوست/طرح گرافیکی

شیرحسین حسنی یکی از رزمندگان تیپ فاطمیون در درگیری با گروه های سلفی تکفیری برای حفظ حرمت حریم اهل بیت (س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

صاحب نیوز آخرین وضعیت توزیع برنج آلوده در شهر را بررسی می کند؛

رد پای برنج های آلوده در بازار اصفهان/ برنج های فاسد به دست مصرف کننده نرسید

بعد از گرانی های اخیر حالا پای برنج های آلوده هم به اصفهان باز شد تا نابسامانی در بازار اصفهان بیشتر به چشم آمده و بار دیگر زنگ هشدار را برای غفلت مسئولان در مبارزه با قاچاق به صدا در آورد.

در شهر ورزنه آغاز شد؛

کاروان سنجش سلامت کودکان بدو ورود به دبستان به ورزنه رسید/ تصاویر

آغاز طرح سنجش نو آموزان بدو ورود به پایه ی اول در منطقه بن رود در محل آموزشگاه شهید مقصودی ورزنه آغاز و تا ۳۱تیر ماه ادامه دارد.

در شهر حسن آباد انجام شد؛

تجلیل از کشاورزان سواد آموز/ ارتقاء علم دغدغه ای مهمتر از آب

معاونت سواد آموزی استان در این مراسم گفت: امروزه دغدغه کشاورزان کمبود آب است ولی با همت کشاورزان، دانایی مهمتر از موضوع آب قلمداد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی اصفهان:

پلمب ۱۹ رستوران و اغذیه‌فروشی متخلف در اصفهان/ بازرسی‌های ویژه تا پایان ماه رمضان ادامه دارد

معاون فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و پلمب ۱۹ واحد صنفی اغذیه فروشی و رستوران که مرتکب تخلف توزیع غذا در ساعات روز ماه مبارک رمضان شده بودند خبر داد.

آخرین اخبار

تبلیغات