امام جمعه نصرآباد:

اعتکاف از رویش های انقلاب و نوعی تبلیغ فرهنگی و خود جوش از درون جامعه است

حجت الاسلام فرهنگ گفت: ۱۳ تا ۱۵ رجب سه روزی که بسیار سفارش شده به عبادت، روزه داری و اعمال دیگر که مهمترین آن اعتکاف است. اعتکاف از رویش های انقلاب اسلامی، یک نعمت بزرگ الهی، نوعی تبلیغ فرهنگی و خود جوش از درون جامعه است.

اعلام زمان آغاز ثبت نام بن کارت دانشجویی

دانشجویان از فردا می توانند با مراجعه به سامانه اعلام شده وزارت ارشاد برای خرید بن کارت از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اقدام کنند.

مدیرکل ستاد بحران استان اصفهان خبرداد

کنترل کامل برای جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر در اصفهان

مدیرکل ستاد بحران استان اصفهان گفت: در بارندگی‌های مستمر از روز گذشته از آب‌گرفتگی معابر جلوگیری و مسیرها توسط عوامل راه و شهرسازی مستقر در همه مناطق کنترل شده است.

امام جمعه شهر محمدآباد:

اقدامات انقلابی و جهادی در عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی

حجت الاسلام هاشمی گفت: در بسیاری از موارد سیاست های اقتصاد مقاومتی نیاز به یک عزم جدی و قاطع و یک سری اقدامات انقلابی و جهادی و ساختار شکنانه به معنای مثبت کلمه است.

امام جمعه شهر نیک آباد:

الگوی رفتاری امیرالمومنین در عرصه سیاست و اقتصاد بی نظیر است

حجت الاسلام صانعی گفت: ایام البیض و برپایی مراسم باشکوه و معنوی اعتکاف را در پیش داریم و اعتکاف آنقدر مهم است که حتی در ادیان آسمانی، قبل از اسلام نیز وجود داشت.

جت‌های اختصاصی ثروتمندان در مهرآباد+ عکس

با پرداخت ١٠٠‌هزار دلار حق عضویت، نرخ هر ساعت پرواز برای شما به‌جای سه هزارو ٢٠٠ دلار دوهزارو ٢٠٠ دلار محاسبه می‌شود و با حق عضویت ٧۵‌هزار دلاری، دوهزارو ۴٠٠ دلار برای هر ساعت‌ پرواز خواهید پرداخت و… .

مسکو دیدار پوتین و سردار سلیمانی را تکذیب کرد

سخنگوی کاخ کرملین گزارش‌های منتشر شده مبنی بر احتمال دیدار رئیس جمهوری روسیه و فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را تکذیب کرد.

سخنگوی شرکت مخابرات:

عیدی بازنشستگان مخابرات استانی پرداخت شده است

عیدی ۱۵ هزار نفر از بازنشستگان شرکت مخابرات ایران و استانی پرداخت شده است و بازنشستگانی که موفق به دریافت عیدی و مزایای خود در سال گذشته نشدند می‌توانند با شماره ۲۰۲۱ تماس برقرار کنند.

حجت‌الاسلام سالک تاکید کرد:

اهمیت نقش صنعت گردشگری الکترونیک در راستای اقتصادمقاومتی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت گردشگری الکترونیک می‌تواند نقش مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی و رشد اقتصادی شهر و استان اصفهان داشته باشد.

مدیرکل ارشاد اصفهان:

ویژه‌برنامه‌های شب‌های شاد فرهنگی و هنری اصفهان برگزار می‌شود‌

مدیرکل ارشاد ‌استان اصفهان گفت: با هدف جذب گردشگران تاریخی نصف‌جهان به برنامه‌های مفرح این شهر، ویژه‌برنامه‌های شب‌های شاد فرهنگی و هنری اصفهان برگزار می‌شود.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات