نامه رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس به وزیر آموزش و پرورش:

نسبت به پرداخت حق‌الزحمه معلمان اقدام عاجل شود/ معلمان شب عید دست خالی به خانه‌های خود رفتند

در نامه رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش آمده است: معلمان انتظار داشتند حداقل شب عید، مطالبات آنها پرداخت می‌شد، ولی نشد و آنها در حالی که ۶ ماه کار کرده و عرق ریخته بودند، دست خالی به خانه‌های خود رفتند.

امیر پوردستان:

کسانی که الان می‌گویند موشک نمی‌خواهیم، اول انقلاب می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امام (ره) ۲۹ فروردین حیات و هویت جدیدی به ارتش دادند، گفت: آنهایی که می گویند ما موشک نمی خواهیم، همان‌هایی هستند که می‌گفتند ما ارتش نمی‌خواهیم .

فوق تخصص آلرژی مطرح کرد:

بیماران آلرژیک پیشگیری را مقدم بر درمان بدانند

دکتر مهدویانی گفت: عوامل حساسیت زا طیف متنوعی دارند که این عوامل شامل عوامل ویروسی آلرژن ها، آلودگی هوا استرس و عوامل روحی و ورزش و در برخی موارد دارو ها می باشد.

در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل انجام شد؛

نصرآبادی ها پیشتاز در عمل به شعار سال۹۵

کارگاه خیاطی نمونه ای از کار زنان شهرهای کوچک است که می توان یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی به شمار آید.

دبه بانکی هند و ترکیه/ سکوت خبری پس از سفر سیف به اروپا!

هرچند پیش از این بانک های بزرگ اروپایی از ترس تحریم های احتمالی آمریکا حاضر به عادی سازی روابط بانکی با ایران نبودند، اما مروری بر دستکم مذاکرات چند روز اخیر به ویژه مذاکرات بین رئیس کل بانک مرکزی با وزیر نفت و گاز هند….

خوابی که زنگنه برای بنزین دیده/آیا قیمت سوخت آزاد می شود؟

“برندینگ” طرح جدید دولت برای واگذاری جایگاه‌های سوخت به برخی شرکت‌های بزرگ و معتبر است. طرحی که بر اساس آن شرکت‌ها بنزین را از انبارها خریداری کرده و مالک سوخت می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

مبارزه با «قاچاق» کالا و ارز و «تامین امنیت اجتماعی» از اولویت‌های ناجا در سال ۹۵ است

سردار آقاخانی گفت: در اولویت ما برخورد شدید با سوداگران مواد مخدر در سطح کلان شبکه‌های مواد مخدر، توزیع‌کننده‌های خرد این مواد و ولگردهای سطح محلات با استعانت از خداوند متعال و با توسل به خون ۳ هزار و ۵۰۰ شهید مبارزه با مواد مخدر و به‌ویژه شهید قضاوی انجام خواهد گرفت.

چرا کلاه سبزهای ارتش در سوریه شهید دادند؟

خبر شهادت اولین نیروی کلاه سبز ارتش ایران در سوریه و سه تکاور مدافع حرم دیگر که با فاصله کمی از آن به ایران رسید قدری ناباورانه بود. ابعاد چنین اتفاقی در مورد ورزیده ترین نیروهای پرآوازه ارتش که نام چند افسر ارشد نیز در میان آنها وجود داشت قدری مبهم به نظر می رسید.

دستاورد ۷۵ میلیارد دلاری کارت سوخت در ۸ سال

ارائه سوخت با کارتهای سوخت ،دستاوردهایی از جمله شفافیت نظام توزیع سوخت، کاهش واردات و قاچاق سوخت به خارج از کشور و نیز مدیریت بر مصرف سوخت را به دنبال داشته است

راز مخالفت یکباره دولت یازدهم با حذف یارانه ثروتمندان/یارانه دیگر مصیبت عظما و عذاب الیم نیست؟

در حالی که طی سال گذشته مسئولان دولت یازدهم پرداخت یارانه نقدی را با عبارات “مصیبت عظما” و عذاب الیم” مورد تفقد قرار داده و بر حذف یارانه ثروتمندان تاکید می کردند، چه شده که یکباره در سال آخر دولت یازدهم مخالف حذف یارانه ثروتمندان شدند؟

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات