در جلسه برگزاری اعتکاف در ورزنه مطرح شد؛

۱۸ مسجد پذیرای معتکفین بُن رودی/ اعتکاف تمرینی برای مبارزه با هوای نفس

با حضور رابطین اعتکاف عصر امروز اولین جلسه ستاد برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ورزنه همراه با برنامه ریزی در هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی برگزار شد.

امروز صورت گرفت؛

پیگیری مردم هرند در رابطه با نصب نیوجرسی سه راهی هرند- کوهپایه

مردم هرند خواهان رسیدگی کارشناسانه به نصب نیوجرسی سه راهی هرند- کوهپایه هستند.

ذوب‌آهن تنها دلخوشی این روزهای اصفهانی‌ها

این روزها فوتبال اصفهان در شرایط کاملا متفاوتی قرار دارد و ذوب‌آهن باید جور کسب نتایج ضعیف همشهری را به دوش بکشد تا بتواند انتظارات بالای فوتبال‌دوستان اصفهانی را به تنهایی برآورده کند.

پرستو گلستانی:

«خندوانه» آن قدر طرفدار پیدا کرده که شاید کسی ماهواره نگاه نکند

بازیگر کشورمان ضمن تمجید از برنامه خندوانه گفت: خوشحالم که یک برنامه در کانال‌های تلویزیون داخل ایران آنقدر طرفدار پیدا می کند و درست است که شاید کسی ماهواره نگاه نکند.

روایت خط حزب الله از «فصل پنجم سال»!

بیست و هفتمین شماره هفته‌نامه خبری-تبیینی خط حزب‌الله با گزارشی از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به جامعه مومن و انقلابی برای بهره‌مندی مناسب از برکات سه ماه رجب، شعبان و رمضان با عنوان «فصل پنجم سال» منتشر شد.

امام جمعه ورزنه:

مسئولین فکری برای حل بحران کم آبی کشاورزان کنند

حجت الاسلام شامحمدی گفت: ما از مسئولین استانی تقاضا داریم در حل بحران آب کشاورزی تلاش کنند و حداقل ۳۲مترمکعب آب در ثانیه را به صورت مستمر در اختیار کشاورزان قرار دهند تا محصول خود را برداشت نمایند.

سالی که نکوست از بهارش پیداست!

از واردات سنگ قبر تا تعطیلی کارخانه های ۳ شیفته در ایران/ چرا دولت برخلاف جاده اقتصاد مقاومتی می راند؟!

مجوز واردات کالاهای لوکس در حالی از سوی جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است که صرف منابع ارزی برای واردات کالاهای لوکس و گرانقیمتی که تنها قشر مرفه جامعه از آن بهره می برند علاوه بر افزایش اختلاف طبقاتی در کشور تضاد عملی با تأکیدات رهبر انقلاب بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه نصرآباد:

روح برجام تغییر رفتار ایران است/هدف امریکا از مذاکره نفوذ و خیانت

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه با اشاره به توطئه های اخیر امریکا که در قالب برجام ۲ و ۳ … مطرح و با تیزهوشی مقام معظم رهبری جلوی آن گرفته شد، درباره تعبیر مقامات امریکایی از برجام گفت: مقامات امریکایی اعلام کردند که روح برجام تغییر رفتار ایران است.

امام جمعه موقت محمدآباد:

منظور از برجام دو و سه تعطیلی فناوری موشکی است

حجت الاسلام طباطبایی گفت: برجام دو و سه که بعضی از افراد می گویند منظور شان تعطیلی فناوری موشکی و دست برداشتن از دستاوردهای انقلاب، حمایت از حزب الله و مظلومین عالم است.

۱۰ روش موثر برای تقویت حافظه

ضرب المثلی در زبان انگلیسی وجود دارد که می‌گوید نمی‌توان به یک سگ پیر ترفندهای جدید آموزش داد. با اینحال، مغز انسان توانایی فوق العاده‌ایی برای تطبیق دادن خود با شرایط و تغییرات موجود در سنین مختلف دارد.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات