روستاخواری حلقه جدید زمین خواری

در گفتگوی ویژه خبری به بررسی موضوع روستاخواری به عنوان یکی از حلقه های جدید زمین خواری پرداخته شد.

رهبر انقلاب در دیدار نوروزی با جمعی از مسئولان کشور:

از هر اقدام مفید و لازم در جهت منافع ملی، گشایش امور و حل مشکلات مردم جداً حمایت خواهم کرد/به آمریکایی‌ها نمی‌توان اعتماد کرد

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه «اقدام و عمل» در اقتصاد مقاومتی باید به‌گونه ای باشد که در پایان سال، امکان ارائه گزارش دقیق و ملموس از عملکردها در حوزه های مختلف وجود داشته باشد، افزودند: مجموعه دستگاههای اجرایی، توانایی تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی را دارند و باید مجلس شورای اسلامی نیز در این مسیر به دولت کمک کند.

طرح جدید دولت برای واگذاری پمپ بنزین‌ها به شرکت‌های بزرگ/ پایان ارائه بنزین دولتی به شرکت‌ها و فروش از طریق انبارهای سوخت

مروی با اشاره به موضوعات مطرح شده در خصوص حذف کارت‌های سوخت و چندنرخی شدن قیمت بنزین گفت: . نمایندگان مجلس برخی از دلایل کارشناسان وزارت نفت مبنی بر حذف کارت سوخت‌ها و برخی از دلایل کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس مبنی بر عدم کارت سوخت‌ها را قبول دارند اما به صورت کلی اعضای کمیسیون انرژی تا کنون با حذف کارت سوخت‌ها اعلام مخالفت کرده‌اند.

معاون فرمانده انتظامی اصفهان خبر داد

کشف ۳۵۳ کیلوگرم تریاک در اصفهان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف ۳۵۳ کیلوگرم تریاک در عملیات ۲۴ ساعت گذشته مأموران این فرماندهی و دستگیری ۹ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.

نیم‌نگاهی به ابطال آرای نامزد اصفهانی؛

چرا مینو خالقی به شورای نگهبان شکایت نمی‌کند؟

آرای مینو خالقی در انتخابات اصفهان از سوی شورای نگهبان ابطال شد، اما این داوطلب طی ۱۵ روز گذشته هیچ شکایتی به شورای نگهبان نکرده است و تنها حامیان وی در رسانه‌ها مشغول حمله به شورای نگهبان هستند.

فولادگر: روحانی معتقد است کشور به برنامه بیشتر نیاز ندارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: رئیس جمهور اعتقاد دارد کشور اکنون به ارائه برنامه بیشتر نیاز ندارد و لایحه احکام برنامه ششم موادی است که دولت می گوید به آن نیاز دارد .

قاسم حدادی فر شاکی شد؛

ذوب آهن با دست خودش حاشیه را خرید

اینطور که از صحبت های دیروز حدادی فر بر می آید شکست ذوب آهن در خانه گسترش فولاد آن هم با دریافت ۴ گل اصلی ترین دلیل انتقاد کادر فنی و شاید هم مدیریت باشگاه از حدادی فر بوده که در آن بازی به مانند بقیه بازیکنان ذوب آهن در حد نام و آوازه خودش ظاهر نشد و ذوب آهن با از دست دادن برد در مقابل گسترش فولاد به نوعی شانس قهرمانی در لیگ را از دست داد.

هشدار وزارت جهاد کشاورزی درباره بروز خطر فوزاریم و زنگ‌زرد گندم

معاون سازمان حفظ نباتات گفت: با توجه به شرایط جوی پیش‌ِرو احتمال توسعه بیماری‌های غلات به‌ویژه زنگ زرد و فوزاریم در مناطق شمال و شمال غرب، آذربایجان‌ها، مغان، گلستان و مازندران به‌شدت تهدیدکننده گندم است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:

سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان برگزار می شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه، مرحله شهرستانی آن به زودی برگزار می شود.

عضو سابق هیأت نظارت بر انتخابات اصفهان:

رد صلاحیت خالقی توسط شورای نگهبان، براساس قانون و دفاع از حق الناس است/ مستندات این رد صلاحیت از سوی اصلاح طلبان به دست شورای نگهبان رسید

عضو سابق هیأت نظارت بر انتخابات اصفهان با تاکید براینکه مینو خالقی در ارائه سابقه خود به شورای نگهبان صادقانه عمل نکرد گفت: نظارت شورای نگهبان یک نظارت استصوابی است که از ابتدای ثبت نام تا تصویب اعتبارنامه نماینده گان را شامل می شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات