جواب کسانی را می‌دهم که وجاهت قانونی داشته باشند

دایی: حساب آقایان از تماشاگران بزرگ پرسپولیس جداست/ نمی‌دانم این آقا را از کجا پیدا کرده‌اند

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: حساب آقایان مسئول در باشگاه پرسپولیس از تماشاگران بزرگ این تیم جدا است و آنها نباید خود را با هواداران برابر بدانند.

حذف یارانه کلید خورد

سخنگوی کمیسیون تلفیق :دولت باید یارانه سه دهک پردرآمدی را حذف کند و منابع آزاد شده را به بخش اشتغال با اولویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اختصاص دهد.

ماجرای کف‌زدن آیت‌الله خامنه‌ای برای یک خواننده

کتاب «تا نفس دارم می‌جنگم» خاطرات محمد میرزاوندی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

در روز دوشنبه 16 فروردین 95؛

نتایج اولیه آزمون دکتری اعلام می‌شود

داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری سال ۹۵ می‌توانند نتایج اولیه آزمون خود را در روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان خبر داد

بازدید یک میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر از بناهای تاریخی اصفهان

دبیر ستاد خدمات سفر استان اصفهان از بازدید بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر نوروزی از بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان اصفهان تا پایان تعطیلات نوروزی ۱۳۹۵ خبر داد.

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان:

دلایل تأخیر چند روزه در جریان زاینده‌رود/ آب ۱۶ فروردین در سد آبشار

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان با اشاره به دلایل تأخیر چند روزه در جریان زاینده‌رود گفت: بر اساس تصمیمات صورت گرفته قرار است که آب ۱۶ فروردین در بستر رودخانه زاینده‌رود جریان داشته باشد.

مدیرکل ارشاد اصفهان:

استقبال مسافران نوروزی و هنرمندان اصفهان از طرح‌های تشویقی خرید کتاب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: مسافران نوروزی و هنرمندان اصفهان از طرح‌های تشویقی خرید کتاب در این شهر به میزان قابل توجهی استقبال کردند.

روایت‌هایی خواندنی درباره سردار سلیمانی؛

من قاسم سلیمانی‌ام و کت و شلوار به تن دارم!

این روزها داستان‌های گوناگونی از دلاوری‌های این سردار بزرگ نقل می‌شود که هیچگاه درستی یا نادرستی شان از طرف هیچ مقام رسمی تأیید نشده است.

آغاز اجرای بسته جدید دستمزد +جدول

در حالی حداقل مزد سال ۹۵ کارگران ۸۱۲ هزارتومان تعیین شده که این رقم بدون توجه به قدرت خرید آن برای خانوار ۴ نفره و تنها بر مبنای نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی، ۱۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان کسری دارد.

حضور پررنگ رامبدجوان در نمایش‌های سال ۹۵

سال ۱۳۹۵ با تعداد کثیری نمایش در سطح تهران آغاز شده است. در این میان نام رامبد جوان به عنوان تهیه‌کننده خوش می‌درخشد. حضور برخی چهره‌های تلویزیونی چون محمد بهرامی یا لیندا کیانی نیز شاخص است.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات