بهترین زنان از دیدگاه حضرت فاطمه(س)

امروز خورشید وجود فاطمه(س) جهان را روشن ساخت. زمین خاکی از ظلمت مادّی برون آمد و نور آسمانی را در خود دید.

ماهی قرمز را در رودخانه‌ها رها نکنید

مدیر کل دفتر حفاظت و مدیریت صید و شکار سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به عواقب رهاسازی ماهی قرمز در رودخانه‌های جاری هشدار داد.

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت 12 فروردین:

نظام سلطه و صهیونیسم همه گزینه‌های تهدید ملت ایران را ناتوان یافته است

در بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به پیشرفت و الگو شدن نظام جمهوری اسلامی در میان کشورها آمده است: جبهه کفر و الحاد و نظام سلطه و صهیونیسم اکنون همه گزینه‌های تهدیدگر در عرصه کارزار با ملت ایران را ناتوان یافته‌اند.

گزارش دانا از یک سال اظهار نظر مشاور روحانی در امور زنان؛

لقمه هایی که مولاوردی در دهان رسانه‌های معاند نظام گذاشت

اظهارات و فعالیت های سیاسی مولاوردی در طول سال ۹۴ کم نبودند و همین موضوعات باعث شد که فعالیت برای بهبود شرایط زنان در جامعه نادیده گرفته شود و نیاز های اصلی زنان در مجموعه کل کشور گم شود….

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):

روزگار، روزگار همه چیز است؛ هم مذاکره هم موشک

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از مداحان اهل بیت علیهم‌السلام تصریح کردند: اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، دنیای موشک نیست این اگر از روی ناآگاهی گفته شودکه ناآگاهی است؛ اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.

عاقلانه‌ترین برنامه «ترامپ دیوانه» پاره کردن برجام است

مدیرمسؤل روزنامه کیهان اظهارات یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام در صورت پیروزی در انتخابات را نعل وارونه دانست و گفت: عاقلانه‌ترین برنامه «ترامپ دیوانه» پاره‌کردن برجام است.

رحیم‌پورازغدی:

ولادت حضرت زهرا (س) سرفصل نگاه معرفتی به مقام زن و خانواده از لحاظ فرهنگی و اجتماعی است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ولادت حضرت زهرا (س) سرفصل نگاه معرفتی به مقام زن و خانواده از لحاظ فرهنگی و اجتماعی است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان خبرداد

بازدید گردشگران از بناهای تاریخی اصفهان از مرز یک میلیون نفر گذشت

مدیرکل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان از بازدید بیش از یک میلیون گردشگر از بناهای تاریخی و مجموعه‌های گردشگری استان که دارای بلیط فروشی هستند تا روز دهم فروردین خبر داد.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:

۱۲ فروردین، تثبیت مشروعیت داخلی و مردمی انقلاب/تنها راه و ادامه مسیر، ویژگی انقلابی گری است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: نظام های سیاسی برای مقبولیت و مشروعیت بخشیدن به وجهه سیاسی خود باید توسط مردمآن کشور مورد تأیید و تصدیق قرار بگیرند که در جمهوری اسلامی ایران در روز ۱۲ فروردین انجام شد.

گلستان شهدای اصفهان یکی از محورهای اصلی برنامه‌های نوروزی

برنامه‌های نوروزی گلستان شهدا و فرهنگسرای پایداری اصفهان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، میزبان بازدیدکنندگان و زوار قبور مطهر شهدا در ایام نوروز بود.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات