بازخوانی نامه تاریخی 68/1/6 امام(ره) به منتظری

والله قسم، از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم/ تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام

ماجرای عزل حسینعلی منتظری از قائم مقام رهبری از سوی امام خمینی(ره) در سال ۶۸ یکی از حوادث عبرت آموز انقلاب اسلامی است که نشان داد امام برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مقابل انحرافات می‌ایستاد و در بخشی می فرماید: و الله قسم، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم، ولی در آن وقت شما را ساده‌لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبودید.

ارتش سوریه وارد شهر تاریخی «تدمر» شد

تلویزیون سوریه از ورود نیروهای ارتش و مقاومت سوریه به شهر باستانی «تدمر» خبر داد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی:

دولت در صدور مجوز و تسریع در ضوابط طرح‌های اقتصاد مقاومتی کمک کند

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: در سال ۹۵ انتظار داریم که دولت همکاری تنگاتنگی با بسیج به‌خصوص در حوزه صدور مجوزهای طرح‌های اقتصادی مقاومتی و تسریع در ضوابط واحدهای کوچک داشته باشد.

مروری بر جاذبه‌های دیدنی خوراسگان/ از منار راران تا مسجد هفت‌شویه

منار راران، مسجد هفت‌شویه و برج‌های کبوتر گورت و کنگاز از جمله جاذبه‌های دیدنی خوراسگان هستند که قرار گرفتن در حاشیه موزه شهر دنیا موجب شده تا ناشناخته بمانند.

محدودیت بازدید در برخی دیدنی‌های اصفهان

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: محدودیت حضور گردشگر برای برخی بناها مثل چهلستون، منارجنبان و عالی‌قاپو اعمال خواهد شد.

مواد غذایی که دندان ها را سفید می کند

دندان های زیبا، سالم و سفید در جوان جلوه دادن صورت نقش بسزایی دارند.اگر دندان هایتان به اندازه ای که می خواهید، سفید نیست، راههای برای سفیدتر کردن آنها با خوردن برخی مواد غذایی وجود دارد.

تحولات بازار میوه در نوروز

پرتقال، سیب و موز ارزان شد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش ۳۰ درصدی قیمت پرتقال خبر داد و گفت: موز و سیب درختی هم نسبت به ایام قبل از تعطیلات نوروز ارزان تر شده اند.

واتس‌اپ و تلگرام رفیق نارفیق این روزهای ما/ بار سنگین تبریک نوروزی بر دوش موبایل‌های هوشمند

چند سالی است به این پیام‌های تلفنی قبل از عید عادت کرده‌ایم. گوشی را برمی‌دارم، عموی گرامی پشت خط است، بعد از سلام و احوال پرسی می‌گوید: تماس گرفتم که بگویم ما عید منزل نیستیم، برنامه مسافرت تدارک دیده‌ایم، خواستم بگویم دیدار نوروزی بعد از تعطیلات.

معاون شهردار اصفهان:

مسافران نوروزی رایگان به شهربازی رویاها می‌روند/ اعزام میهمانان به تورهای رایگان گردشگری

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای حضور مسافران نوروزی در شهر بازی رویاها، گفت: اتوبوس‌های رایگان برای انتقال مسافران نوروزی به شهر بازی رویاها درنظر گرفته شده‌اند.

نوروز امسال محمدآباد ميزبان گردشگران داخلي و خارجي است

تور گردشگران کشور آلمان از شهر محمدآباد بازدید کردند

در روزهای تعطیلات عید نوروز و آغازین روزهای سال ۹۵ گردشگران داخلی و خارجی شهر تاریخی و گردشگری محمدآباد را برای بازدید و گذران لحظات بیاد ماندنی انتخاب کرده اند.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات