مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان:

میدان امام اصفهان پربازدیدترین بنای تاریخی کشور/ افزایش ۳۰درصدی اسکان مسافران نوروزی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: میدان امام اصفهان با بازدید روزانه بیش از ۳۰۰هزار نفر گردشگر پربازدیدکننده‌ترین بنای تاریخی کشور شد.

میوه جایگزین شیرینی؛ روزی یک سیگار کم کنید/توصیه‌هایی از طب ایرانی

معاون طب سنتی وزارت بهداشت در تشریح توصیه‌های نوروزی طب ایرانی گفت: به رغم همه کمبودها و غرغرها شاد باشید و در ایام نوروز نیز میوه را جایگزین شیرینی کنید. همچنین سیگاری ها در سال جدید روزی یک سیگار کم کنند.

آغاز دور جدید تمرینات اصفهانی‌ها

پا به توپ طلایی‌پوشان زنده‌رود/ فردا نوبت تمرین سبز قباهاست

دور جدید تمرینان دو تیم سپاهان پس از چند روز استراحت امروز شروع می‌شود و تمرینات دیگر تیم اصفهانی از فردا آغاز خواهد شد.

واشنگتن:

رضا ضراب به اتهام تلاش برای فرار از تحریم‌های ایران در آمریکا دستگیر شد

وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد رضا ضراب، تاجر ایرانی – ترکیه‌ای را به اتهام تلاش برای فرار از تحریم‌های ایران دستگیر کرده است.

همخوانی معیارهای رشداقتصادی اصفهان با کلام سال رهبری

موارد مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری شاید بیش از هر اقتصادی، در اقتصاد اصفهان به‌ عنوان قطب اقتصادی کشور تأثیرگذار باشد زیرا بسیاری از این موارد، تطابق کامل با چالش‌های اقتصادی اصفهان دارد.

پیش بینی وضعیت هوای استان اصفهان

رگبار و رعد و برق میهمان آسمان اصفهان/ بیشترین بارش در سمیرم و فریدون‌شهر

براساس تحلیل نقشه‌های هواشناسی رگبار و رعد و برق در چهارمین روز نوروز میهمان آسمان اصفهان است.

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان خبر داد

افزایش ۱۲ درصدی اسکان نوروزی آموزش و پرورش اصفهان/ میزبانی از ۱۳۳ هزار نفر در مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی اسکان نوروزی آموزش و پرورش اصفهان گفت: مدارس استان اصفهان تا کنون از ۱۳۳ هزار نفر مسافر فرهنگی و غیر فرهنگی میزبانی کرده‌اند.

سال شهدای غواص و بدهکاری بزرگ به ۱۷۵ مرد

پدیده ۱۷۵ غواص تفحص شده و شهدای دسته بسته و زنده به گور شده ای که پس از سالها به ایران بازگشتند سال ۹۴ را به شکل ویژه ای متفاوت کرد…

بهزاد فراهانی:

سینمای ایران جیره خوار غرب یا هند است/در هنر نادان‌ترین ها با کمال تاسف تصمیم گیرنده ترین ها هستند/اکثر فیلم هایی که پخش می شود قابل دیدن نیست

پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران گفت: همین اکنون ۱۵ فیلمنامه ملی و میهنی آماده تبدیل به فیلم نوشته دارم که روی میز کارم فقط خاک می خورد.با جرات و به عنوان یک کارشناس میتوانم بگویم فیلم نامه هایی که من نوشتم از تمام کارهایی که تا الان ساخته شده اند فاخر تر است.

مادر همسر رئیس‌جمهور درگذشت

بانو ساره‌خاتون پیوندی مادر همسر رئیس‌جمهور درگذشت.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات