از سرقت خودروهای مدل‌بالا در سه استان کشور تا سرقت مسلحانه در شیراز

فعالیت تبهکاری یکی از خشن‌ترین باندهای سرقت کشور در اصفهان پایان یافت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باند سارقان حرفه‌ای که اقدام به سرقت خودروهای لوکس و مدل‌بالا از استان‌های تهران، البرز و اصفهان کرده بودند، در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.

دمنوش‌های انرژی زا کدامند؟

دمنوش پوست سیب و دارچین و زنجبیل، انرژی بخش و سرشار از ویتامین است.

پزشکان جهادی ایران رکورد جراحی شکاف “لب و کام” جهان را شکستند

تیم جراحان پلاستیک داوطلب خدمت در مناطق محروم طی چهاردهمین سفر پزشکی خود به زاهدان حدود یک میلیارد تومان خدمات تخصصی و جراحی رایگان ارائه کردند و در نهایت رکورد تعداد جراحی شکاف “لب و کام” جهان را نیز به نام ایران ثبت کردند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

مدیریت منابع آبی برای اختصاص آب دوم و سوم به کشاورزان اصفهان انجام شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به وجود بیش از ۲۵۰ میلیون متر مکعب آب پشت سد زاینده‌رود، گفت: مدیریت منابع آبی برای اختصاص آب دوم و سوم به کشاورزان اصفهان انجام شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اصفهان:

کمبود نارنگی در اصفهان/ موانع واردات میوه برداشته شود

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اصفهان گفت: در حال حاضر نارنگی از پاکستان وارد می‌شود و اگر تا شب عید، نارنگی به‌اندازه کافی وارد نشود، با افزایش قیمت این کالا در شب عید مواجه هستیم.

عید 95کجا بریم:

آثاری به قدمت تاریخ شرق اصفهان/ تصویر

گوشه ای از قدمت شرق اصفهان را با به تصویر کشاندن آثار تاریخی می توان نشان داد ولی توجه به این نکته ضروریست که عدم پیگیری مسئولان به تخریب بناهای تاریخی مُهر بی مهری بر آن وارد خوهد کرد که با هیچ لعابی قابل تجدید نیست.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان:

آب زاینده‌رود از یکم اسفندماه در رودخانه جاری می‌شود

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: از یکم اسفندماه آب در بستر رودخانه زاینده‌رود با حجم ۳۲ مترمکعب در ثانیه از سد آبشار برای کشاورزان شرق اصفهان جاری می‌شود.

عبدالملکی:

پایین بودن قدرت خرید مردم توهم کنترل تورم را به بار آورده است

یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اگر مبنای سیاست گذاری ها در بحث اقتصاد تقویت تولید ملی در نظر گرفته شود، خروج از رکود را هم می توان مشاهده کرد؛ به عبارت دیگر اشتغال زیاد شد و تولید افزایش پیدا می کند و به طور همزمان تورم نیز کنترل می شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهوری غنا:

ملت سوریه باید درباره آینده سوریه تصمیم بگیرند، نه امریکایی‌ها و اروپایی‌ها

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهوری غنا تأکید کردند: امریکایی ها و اروپایی ها نمی‌توانند برای ملت سوریه تعیین تکلیف کنند و این ملت سوریه هستند که باید درباره آینده خود تصمیم بگیرند.

متن کامل حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی/پرونده مفتوح مفسد اقتصادی همچنان در دستور کار دستگاه قضا

کرباسچی از سوی قاضی غلامحسین محسنی اژه‌ای به اتهام جرایم مالی محاکمه و به ۳ سال حبس و ۱۰ سال محرومیت از مشاغل دولتی و جزای نقدی محکوم شد؛ وی از جمله متهم به استفاده از امکانات شهرداری تهران در جهت حمایت از کاندیدای خاص در انتخابات هفتم ریاست جمهوری بود که پیش از محاکمه به اتهام اختلاس مدتی را در بازداشت گذراند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات