در آن سوی مرزها؛

سناریوی جدید غرب و خود کشی سیاسی عربستان با حمله به سوریه

عربستان توان کافی برای حضور در سوریه را ندارد و بیشتر به دنبال جنگ روانی است.

خطر امواج وای فای و تلفن همراه برای اعصاب

یک جراح و فوق تخصص مغز و اعصاب با تاکید بر اینکه امواج مغناطیسی و رادیویی برای خانم‌های باردار خالی از خطر نیست، گفت: امواج “وای فای و موبایل” یک خطر احتمالی بالقوه برای سلامت مغز و اعصاب انسان است.

مدیریت نمایشی ابتکار/

خانم مدیری که به دنبال مانور در مراسم زینتی و سیاسی است + تصاویر

رئیس سازمان محیط زیست که سابقه حضور زیادی در این پست دارد این روزها که بحث آلودگی هوا در تهران و خوزستان بازهم تشدید شده افعال خود را بیشتر متمرکز به کارهای نمایشی کرده است.

گزارشی از حاشیه‌های ورود 118 هواپیما به کشور/

بهره برداری‌های سیاسی و اقتصادی “تاجران برجام” از خرید “ایرباس”/ درآمد هواپیماهای قاره‌پیما به جیب چه کسانی می‌رود؟

بسیاری از کارشناسان معتقد هستند ورود هواپیای نو به کشور می تواند ساختار حمل و نقل هوایی کشور را تغییر دهد، اما عده ای نیز در این میان ورود هواپیمای نو به ناوگان حمل و نقل هوایی را غیر منطقی می دانند و مدعی هستند این رقم برای خرید هواپیما هرچند اعتباری به صرفه نیست.

رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست وزیر یونان:

اروپا باید نقطه ضعف نداشتن اراده مستقل از امریکا را اصلاح کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اظهارات نخست وزیر یونان درباره دیدگاهها و منافع متضاد در اروپا تصریح کردند: این انتقاد به اروپا وارد است که بر خلاف گذشته، اراده مستقلی در قبال امریکا ندارد که اروپاییها باید این نقطه ضعف را اصلاح کنند.

نماینده فرمانده کل سپاه پاسداران:

ملت ایران «ملت مدافع حرم»/ مردم در انتخابات با شور و شوق شرکت خواهند کرد

سردار علی عراقی پور گفت: اراده الهی بر این است که حریم اهل‌بیت علیهماالسلام در دنیا منتشر و گسترش پیدا کند، ما هم اساساً و ذاتاً برای دفاع از حریم اهل‌بیت آفریده‌ شده‌ایم و افتخار می‌کنیم که مدافع حریم اهل‌بیت هستیم.

کارشناس امور بین الملل:

انقلاب اسلامی همواره از تروریسم بین الملل ضربه خورده است

آنها بعد از اینکه متوجه نفوذ انقلاب ایران در دیگر نقاط منطقه و جهان شدند تروریسم آمریکایی را در قالب اسلام آمریکایی پوشش و ترویج دادند و متاسفانه به نام اسلام جنایت های بی شماری مرتکب شدند.

كشاورزان قربانيان اصلي واردات/

میلیون ها دلار میوه‌ خارجی با امضای چه کسانی وارد شده است؟

در ۱۰ ماه نخست امسال،۷ میلیون دلار گلابی، ۶ میلیون دلار مرکبات و ۴ میلیون دلار هلو و شلیل وارد شده است و با توجه به تفاوت میان حجم عظیم میوه‌های خارجی در بازار با آمار گمرک، به نظر می‌رسد بخش زیادی از میوه‌های موجود در بازار به صورت قاچاق وارد می‌شود.

گزارشی از برندپوشی به هر قیمتی

وقتی محتاج نان شب، مارک می پوشد!/ روایتی از گران فروشی فروشگاه های برند در ایران

در واقع با تغییرسبک زندگی ‌ها در نتیجه ورود تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی، ارزش های جوانان رو به تغییراست. تغییری که می تواند آسیبی جدی به فرهنگ و ارزش های ایرانی- اسلامی اصیل وارد کند.

خرده یادداشت‌های جشنواره‌ای-

ده نمکی باز هم قانون را دور زد

شاید یکی از دلایل موفقیت خیره کننده ده نمکی این است که واسطه گری نمایشی را با قراردادهای خودش دوباره باز می گرداند و به سادگی قوانین رایج سینمایی و مدرنیزاسیون را دور می زند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات