گفتگو با مدیران شبکه اجتماعی شرق اصفهان؛

آرمان های انقلاب اسلامی را به اشتراک بگذاریم/ لایک برای رزمایش سایبری فجر

در آستانه ی دهه فجر به جمع دوستانه مدیران شبکه های اجتماعی شرق اصفهان رفتیم تا صدای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی را با همکاری جوانانی از نسل سوم انقلاب به اشتراک بگذاریم.

۱۰ غار بی نظیر ایران+تصاویر

تصاویر ۱۰ غار بی‌‌نظیر ایران را مشاهده می‌کنید.

جزییات عیدی و پاداش بازنشستگان

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بسیاری از کارمندان، کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دغدغه دریافت عیدی و پاداش پایان سال را دارند و خبرهای مربوط به افزایش میزان عیدی، نحوه و زمان دریافت آن را با وسواس خاصی دنبال می کنند.

خبرگزاری فرانسه:

محصولات آرایشی ساخت فرانسه بازار ایران را هدف گرفته‌اند

در حالی‌که مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران بر لزوم احتیاط در واردات کالاهای خارجی در پسابرجام تاکید دارند، مسئولان شرکت‌های مشهور آرایشی خارجی از وقوع اتفاق‌های جالب در‌ آینده ایران خبر می‌دهند.

زاکانی:

لیست اصولگرایان ۱۲ بهمن اعلام می‌شود/اصولگرایان بر محور شایسته گزینی حرکت می کنند

رئیس کمیته اجرایی شورای ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: این تجربه تلخ گذشته باعث شد که اصولگرایان امروز در کنار یکدیگر قرار بگیرند و علی رغم اختلافاتی که در دیدگاه های اصولگرایی به طور طبیعی وجود دارد، با تکبه بر مبانی مشترک در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک جبهه را تشکیل دادیم.

اختصاصی؛

برگزاری آزمون مجدد برای تایید صلاحیت سیدحسن خمینی

برخی منابع نزدیک به سیدحسن خمینی مدعی شده اند که در پی اعتراض وی به عدم احراز صلاحیتش، آیت الله مومن به عنوان متولی برگزاری آزمون علمی قول مساعد داده است که با هماهنگی فقهای شورای نگهبان، زمینه برگزاری امتحان مجدد از وی را فراهم کند.

تمرین ویژه نیروی دریایی ارتش برای «شکار پهپاد» در رزمایش ولایت ۹۴

نیروی دریایی ارتش در رزمایش ولایت ۹۴ تمرینی را به انجام رسانده که طی آن موفق به فرود یک فروند پهپاد با استفاده از تجهیزات جنگ الکترونیک شده است.

در آستانه دهه فجر؛

دومین جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر بخش بن رود برگزار شد

دومین جلسه گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی بخش بن رود با حضور مسئولان ادارات در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

تا انتخابات اسفند 94؛

دوری از تجمل گرایی معیاری برای انتخاب نماینده اصلح

مسئول اگر اهل تجمل و اشرافیگرى باشد، مردم را به سمت اشرافیگرى و به سمت اسراف سوق خواهد داد و بر این اساس نماینده ای اصلح است که به دور از تجمل گرایی باشد.

طی بیانیه‌ای اعلام شد

تشکل‌های اصولگرای اصفهان لیست جداگانه ارائه نمی‌دهند

سه تشکل اصولگرای جمعیت ایثارگران، جبهه پایداری و رویش نیروهای انقلاب اصفهان طی بیانیه‌ای ضمن تشریح موضع خود پیرامون لیست ۵ نفره اصولگرایان اصفهان بر عدم انتشار لیست مجزا تأکید کردند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات